Infostart.hu
eur:
386.57
usd:
328.31
bux:
110953.4
2025. december 30. kedd Dávid
Ütközésben összeroncsolódott személygépkocsi a Pest vármegyei Csörögnél, a Komáromi utcai vasúti átjárónál 2025. április 6-án. Az Aszódról Vácra tartó személyvonat ütközött az autóval, amelyben egy ember utazott, aki a roncsba szorult. A mentési munkálatokat a váci hivatásos tűzoltók végezték.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Felismerhetetlenné vált az autó a vonatbaleset után

Személygépkocsival ütközött az Aszódról vasárnap kora délután Vácra indult vonat a Pest vármegyei Csörögnél, a Komáromi utcai vasúti átjáróban; a baleseti helyszínelés miatt Vácrátót és Vác között szünetel a közlekedés - közölte a Mávinform.

A tájékoztatás szerint a Budapest-Veresegyház-Vác és az Aszód-Vác vonalon a délutáni órákban hosszabb menetidőre és pótlóbuszos átszállásra kell számítani. Az S71-es vonatok helyett Vácrátót és Vác, az S77-es vonatok helyett a teljes útvonalon, Aszód és Vác között pótlóbuszok közlekednek.

A Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője, Csámpai Attila az MTI-nek elmondta: a személyautóban egy ember utazott, aki a roncsba szorult. A helyszínen a műszaki mentési feladatokat a váci hivatásos tűzoltók végzik.

Címlapról ajánljuk
Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Pirosba csúszott Amerika, de az éves mérleg még mindig kiváló

Az ázsiai tőzsdéken ma reggel kisebb esést láthattunk, ezt követően Európában óvatos optimizmus volt megfigyelhető, Amerikában pedig kisebb mínuszban zártak a tőzsdék. A nemesfém piacra is nagyon érdemes figyelni az év utolsó napjaiban, ugyanis az ezüst és az arany árfolyama is új történelmi csúcsot döntött az éjjeli órákban, ezt követően azonban egy nagyobb zuhanás vette kezdetét. Gazdasági események szempontjából nem voltak nagy izgalmak, és a potenciális ukrajnai békével kapcsolatos hírek sem mozgatták meg nagyon a részvénypiacokat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×