Infostart.hu
eur:
385.73
usd:
331.27
bux:
115975.75
2026. január 9. péntek Marcell
A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor kormányfő (b) és Donald Trump korábbi amerikai elnök, republikánus elnökjelölt tárgyalásuk előtt Trump floridai rezidenciáján, Mar-a-Lagóban 2024. március 8-án.
Nyitókép: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán Viktor több, mint elégedett az amerikai választásokkal

Úton egy gyönyörű győzelem felé - írta reggeli postjában a magyar miniszterelnök.

Orbán Viktor amerikai és magyar zászlós emojival díszített posztot tett közzé közösségi oldalán reggel 7 óra előtt.

Azt írta már, hogy "ez már zsákban van".

Nagyjából ekkor jött a hír, hogy Donald Trump megnyerhette a választást Georgiában, amely fontos csatatérállam.

A fotó érdekessége, hogy a magyar kormányfő a CNN-en nézi az elnökválasztást.

Címlapról ajánljuk
Szakértő az extrém hidegről: ha ezeket tapasztaljuk, rögtön segítséget kell hívni

Szakértő az extrém hidegről: ha ezeket tapasztaljuk, rögtön segítséget kell hívni

Az előttünk álló napokban várható rendkívüli téli időjárás fokozott egészségügyi kockázatot jelent, elsősorban a veszélyeztetett csoportok számára – figyelmeztet a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ. Patkó Enikő, az NNGYK Védelmi Igazgatási Főosztályának vezetője a többi között arról beszélt az InfoRádióban, hogy a kihűlés veszélye nemcsak a szabadban, hanem zárt térben is fennáll, a nem megfelelően fűtött lakásokban a szervezet hőháztartása felborulhat.

Akkora a baj, hogy jönnek a tejautomaták – exkluzív információk a szakminisztertől

Válságban van a tejágazat az európai túltermelés és az alacsony felvásárlási árak miatt. A kormány tejautomaták létesítésére írt ki pályázatot. Erről Nagy István agrárminiszter beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.01.09. péntek, 18:00
Bartal Tamás
a Nemzeti Közút Zrt. igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×