Infostart.hu
eur:
383
usd:
328.75
bux:
109387.87
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Facebook/Gelsei Önkéntes Tűzoltó Egyesület

Utasokkal együtt árokba borult egy Volán autóbusz Hahótnál - képek

A buszon a sofőrrel együtt öt ember tartózkodott, a járművet a Volán saját csörlős kocsija húzta ki az árokból.

Letért az útról, majd árokba borult egy menetrend szerinti busz csütörtök éjjel a 74-es úton Hahótnál, a járaton a sofőrrel együtt öten utaztak - írja a Gelsei Önkéntes Tűzoltó Egyesület Facebook-bejegyzése nyomán a tenyek.hu. A balesetről valamivel éjfél előtt értesítették őket.

A helyszínre a tűzoltók mellett a mentők is kiérkeztek, akik megvizsgálták a buszon utazókat, de szerencsére senkit sem kellett kórházba szállítani.

Miután a rendőrség végzett a helyszíneléssel, a Volán saját mentőjárművével, csörlő segítségével húzta ki a buszt az árokból, az utasokat pedig mentesítő járat szállította tovább.

A Gelsei Önkéntes Tűzoltó Egyesület helyszíni képeket is közölt az esetről:

Címlapról ajánljuk
Sok pénzt hagytak veszni, idén sem igazán moccantak az autósok

Sok pénzt hagytak veszni, idén sem igazán moccantak az autósok

Éves szinten 2,3 százalékkal 30 ezer forint alá csökkent az átlagdíj az idei kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási kampányban – közölte a netrisk.hu biztosítás összehasonlító portál. A díjcsökkenés ellenére csak az autósok 25 százaléka váltott.

Karácsony Gergely: semmilyen fővárosi irányítás vagy tulajdon nem kerülhet át a kormányhoz

Karácsony Gergely szerint ha máshogy nem megy, akkor politikai logikából levezetett unortodox, a kormány által kitalált megoldással kell működőképesként megtartani Budapestet, az ő feladata most az, hogy a kormányt ne engedje ki ebből az ígéretéből. A főpolgármester azt mondta, Tüttő Katát a Fővárosi Közgyűlésben tapasztalható politikai realitások miatt jelölte. A Tisza Párt közgyűlési szerepvállalását nonszensznek tartja, mert nem lehet egyszerre felelősséget is vállalni meg nem is. Beszélt a Nyugati téri és a népligeti felüljáró sorsáról, valamint arról, hogy egy parlament elé benyújtott javaslat elvenné a főváros jogait az egyik Duna-part szabályozásával kapcsolatosan.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×