Infostart.hu
eur:
364.52
usd:
316.16
bux:
146688.57
2026. augusztus 1. szombat Boglárka
fotó: police.hu
Nyitókép: police.hu

Őrült tempóban vágtatott egy Merci Angyalföldön, nem hittek a szemüknek a rendőrök

Négy óra alatt 140 autóst fogtak meg a rendőrök a XIII. kerületben. Gyorshajtás volt az oka.

Január 20-án Angyalföldön, a Lehel utcában egy autós a megengedett 50 helyett 137 km/h-val közlekedett. Gyorsaságáért 390 ezer forint közigazgatási bírságot kapott.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kiemelt figyelmet fordít a fővárosban közlekedők biztonságára, ezért a gyorshajtók kiszűrését a jövőben is egyik fő céljának tekinti - írják a police.hu-n.

Címlapról ajánljuk
Negyede alá csökkent a paksi áramtermelés, rendkívüli bejelentések jönnek

Negyede alá csökkent a paksi áramtermelés, rendkívüli bejelentések jönnek

A kritikus Duna-vízszint miatt nem lehet megfelelően hűteni a Paksi Atomerőmű berendezéseit, így fokozatosan áll le az áramtermelés. Magyar Péter szombet reggel újabb bejelentést tett, és további korlátozások jönnek.

Taxizás, közlekedés, vasút: nagy változások léptek életbe szombattól

Augusztus 1-jétől, vagyis szombattól a budapesti taxizásban nőtt az alapdíj, a kilométerdíj és a percdíj is, és bevezetik a 800 forintos reptéri díjat is. A budapesti agglomerációba rengeteg új éjszakai buszjárat indul mostantól. Szombaton újra elindul a vasúti személyforgalom a komló–Dombóvár vonalon, amit Komlón meg is ünnepelnek egy vasúti nappal.
inforadio
ARÉNA
2026.08.03. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×