Infostart.hu
eur:
384.93
usd:
329.77
bux:
116080.02
2026. január 8. csütörtök Gyöngyvér
Gépkocsik Budapesten, az M3-as autópálya kivezető szakaszán 2018. január 31-én. Éjfélkor lejár a 2017-ben vásárolt országos és megyei éves autópálya-matricák érvényessége.
Nyitókép: MTI/Bruzák Noémi

Lezárták az M3-ast, nagy volt a baj

Baleset miatt teljes szélességében lezárták az M3-as autópálya Debrecen felé vezető oldalát csütörtökön Polgár térségében.

A sztráda 178-as kilométerénél két teherautó ütközött össze. A tűzoltóknak egy embert feszítővágóval kellett kiemelniük az egyik járműből, a helyszínre mentőhelikopter is érkezett.

Az Útinform a honlapján azt írta, hogy Polgárnál leterelik a forgalmat az autópályáról, amelyre Hajdúnánásnál lehet visszatérni.

A polgári csomópont előtt nagy a torlódás, 4 kilométeres szakaszon araszolnak a járművek.

Címlapról ajánljuk
Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Nagy István az Arénában: az európai mezőgazdaság végét jelentheti a Mercosur-egyezmény

Az olaszok engedményt kaptak a sajt- és borexportjukra, ezért várhatóan hamarosan meglesz a többség az unióban a dél-amerikai országokkal kötendő Mercosur szabadkereskedelmi megállapodás aláírásához, amely a legrosszabb esetben az európai mezőgazdaság végét jelentheti. Erről a magyar agrárminiszter beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában, miután hazatért egy brüsszeli tanácskozásról.

Ki hol takarítsa a havat? Hosszú távon maradhatnak az árrésstopok – Kormányinfó

Mukics Dániel katasztrófavédelmi szóvivő is a csütörtöki Kormányinfó vendége volt. Rajta kívül Vitályos Eszter kormányszóvivő és Gulyás Gergely kancelláriaminiszter tájékoztatta a nyilvánosságot. Számos kérdés irányult a hóhelyzet kezelésére, illetve a hideggel kapcsolatos teendőkre, de Magyar Péter, az ukrajnai EU-integráció ügye és Vitályos Eszter facebookos hókotrója is számot tartott újságírói érdeklődésre.
"Akár rá is lőhetnének" az oroszok az amerikaiakra, elhangzott egy dátum a békével kapcsolatban - Háborús híreink csütörtökön

"Akár rá is lőhetnének" az oroszok az amerikaiakra, elhangzott egy dátum a békével kapcsolatban - Háborús híreink csütörtökön

Tovább robog az orosz-ukrán-amerikai kommunikációs hadviselés: Trump szerint Ukrajna neki köszönheti, hogy még egyáltalán létezik, Kijev abban bízik, hogy június 30-ig véget érnek a harcok, Moszkva pedig belengette hogy "akár rá is lőhet az amerikaiakra", miután az amerikai hatóságok lefoglaltak egy orosz tankerhajót. Az orosz csapatok a donyecki mellett egyre nagyobb figyelmet szentelnek a zaporizzsjai frontnak. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×