Infostart.hu
eur:
378.88
usd:
318.39
bux:
128860.84
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Baán László, Krisán László, Jakab Roland, Éder Tamás és Csiki Varga Tamás.

Szombat

11.00 Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára

14.00 Krisán László, a KAVOSZ Zrt. vezérigazgatója

16.00 Gálik Zoltán, a Budapesti Corvinus Egyetem docense

18.00 Szűcs Anita, a Budapesti Corvinus Egyetem Nemzetközi Kapcsolatok Tanszékének docense

23.00 Körmendy-Ékes Judit, a Liszt Ferenc Kamarazenekar Alapítvány kuratóriumi elnöke és Várdai István csellóművész, a Liszt Ferenc Kamarazenekar művészeti vezetője

Vasárnap

05.00 Jakab Roland, a Mesterséges Intelligencia Koalíció elnöke, az Ericsson regionális stratégiai igazgatója

08.00 Éder Tamás, a Magyar Húsiparosok Szövetségének elnöke

13.00 Baritz Sarolta Laura domonkos nővér, közgazdász

14.00 Rostoványi Zsolt Közel-Kelet-szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem rektor emeritusa

16.00 Baán László, a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest projekt miniszteri biztosa

18.00 Csiki Varga Tamás, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Védelmi Kutatóintézet tudományos főmunkatársa

23.00 Gaál Áron, az Országos Meteorológiai Szolgálat időjárás-előrejelző osztályának vezetője

Címlapról ajánljuk
Csehország is lépne a gyerekek közösségimédia-használatának ügyében, veszélyes kihívás terjed

Csehország is lépne a gyerekek közösségimédia-használatának ügyében, veszélyes kihívás terjed

Egyre nagyobb vita bontakozik ki Csehországban arról, hogy korlátozni vagy akár betiltani kellene-e a közösségi oldalak használatát a gyermekek számára. A kormányzó ANO mozgalom – francia és ausztrál mintát követve – azt javasolja, hogy a Facebook, az Instagram vagy a TikTok csak 15 éves kortól legyen elérhető. A kezdeményezés célja a gyerekek védelme, kritikusai szerint azonban a tiltás több problémát is felvet.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×