Infostart.hu
eur:
383.38
usd:
329.39
bux:
123872.29
2026. március 4. szerda Kázmér
Kőröshegyi völgyhíd ködben
Nyitókép: Kostya Bánk/bpiautosok.hu

Nagyon figyeljen, súlyos porátfúvás az egyik autópályán

Az ország több pontján kavarja a homokot és a port a viharos szél, ami csökkenti a látótávolságot - írtaaz Útinform

Az M3-as autópályán a 64-es kilométernél, a horti és az ecsédi pihenő között a viharos széllökések miatti porátfúvás jelentősen csökkenti a látótávolságot. A 86-os főúton Jánossomorja térségében, a 171-es kilométer közelében a viharos erejű szél hordja, kavarja a port és a homokot, a látótávolság itt is jelentősen csökkent - közölték.

Az M7-es autópályán, a Kőröshegyi völgyhídon 70 kilométeres sebességkorlátozást vezettek be a kamionoknak az erős-viharos széllökések miatt - tették hozzá.

A Dunántúl nagy részén és a Duna-Tisza közén erős széllökésekre kell számítani - figyelmeztetett az utinform.hu.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről
„Megvan az olajunk”

Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

Az orosz elnöknek nem dolga, hogyan jut el az orosz olaj Magyarországra, megvannak a céljai, elérésükig nem fejezi be az ukrajnai háborút – erről beszélt egy szerdai tévéinterjúban Orbán Viktor miniszterelnök, aki szerint az ukrán követeléseket erőből le kell verni. Olajból „vannak ugyan stratégiai tartalékaink, de az infláció nő, a benzin drágul". Megerősítette: nem lesz miniszterelnök-jelölti vita Magyar Péterrel.

NATO felé kilőtt iráni rakétát semmisítettek meg

Az észak-atlanti katonai szövetség légvédelmi rendszerei lelőttek egy iráni rakétát, amely Törökország felé tartott – közölték Ankarában.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×