Infostart.hu
eur:
377.5
usd:
322.31
bux:
130666.57
2026. április 10. péntek Zsolt
Fának ütközött, összeroncsolódott személyautó a 3-as főúton 2022. augusztus 4-én. A Galgahévíz közelében történt balesetben ketten meghaltak, ketten megsérültek.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Két halálos áldozata van a 3-as főúton történt balesetnek - drámai fotó

Ketten meghaltak, ketten megsérültek, mikor fának ütközött egy személyautó a 3-as főúton Galgahévíz közelében csütörtök délután.

A jármű egyelőre tisztázatlan okból sodródott le az útról a főút 51-es kilométerszelvényében. A mentési munkálatok és a helyszíni szemle idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták - a korlátozás még este nyolckor is érvényben volt. Aki tud, Tura felé kerülhet.

Folyamatosan frissülő információk az Útinform oldalán!

Címlapról ajánljuk

Donald Trump: menjetek, és szavazzatok Orbán Viktorra!

Az amerikai elnök a Truth Social oldalán közzétett bejegyzésében ismét kiállt Orbán Viktor mellett, és teljes támogatásáról biztosította a magyar miniszterelnököt a 2026-os választás előtt.
inforadio
ARÉNA
2026.04.10. péntek, 18:00
Nagy Attila
a Nemzeti Választási Iroda elnöke
Ma végleg lezárulhat a háború, Izrael hajlandó békülni, az ajatollah bosszút ígér – Híreink percről percre a közel-keleti konfliktusról pénteken

Ma végleg lezárulhat a háború, Izrael hajlandó békülni, az ajatollah bosszút ígér – Híreink percről percre a közel-keleti konfliktusról pénteken

Donald Trump amerikai elnök azt mondta egy NBC Newsnak adott interjúban, hogy a libanoni hadműveletek visszafogására kérte Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnököt. Az amerikai vezető úgy látja - napokon belül meg fognak tudni állapodni Iránnal egy békeszerződés nyélbe ütéséről. Nagyon úgy tűnik, hogy Libanon és Izrael hamarosan tárgyalni kezd az országban zajló harcok beszüntetéséről. Felolvastak az iráni köztelevízióban egy olyan üzenetet, melyet állítólag Irán legfőbb vezére, Modzstaba Hámenei küldött az iráni népnek – számol be az Al-Dzsazíra. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×