eur:
411.25
usd:
394.42
bux:
0
2024. december 27. péntek János
Hollik István kormányszóvivő a Kormányinfó sajtótájékoztatón a Miniszterelnöki Kabinetiroda Garibaldi utcai sajtótermében 2018. december 13-án.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Hollik: Fekete-Győr Andrásnak bocsánatot kellene kérnie Csillag Tamás megjegyzése miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint Fekete-Győr Andrásnak bocsánatot kellene kérnie a momentumos Csillag Tamás megjegyzéséért, amelyben azt javasolta, hogy fideszes politikusokon teszteljék a koronavírus-elleni oltóanyagot.

Hollik István az MTI-hez eljuttatott szombati videójában úgy fogalmaz: "azt hittük, hogy a Korózs Lajos-féle kamuvideónál már nincsen lejjebb, de sajnos tévednünk kellett".

"A Momentum párt egyik alapítója, Csillag Tamás mások halálával viccelődött a Facebokon. Azt mondta, hogy szerinte ők egy sikertelen oltóanyaggal is jól járnának, a lényeg, hogy azt rajtunk, fideszes, KDNP-s képviselőkön teszteljék" - mondta Hollik István.

Hozzátette: most, amikor mindenki a szabályok szigorú betartásával van elfoglalva, "hogy sikeresen tudjunk küzdeni a koronavírus-járvány ellen, akkor a Momentum mások halálával viccelődik".

A fideszes politikus szerint ha Fekete-Győr Andrásba "szorult némi emberség, tisztesség, no meg bátorság, akkor ezért a megjegyzésért nagyon gyorsan bocsánatot" kér.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Rég elfeledett területen kezdődött őrült fegyverkezési verseny – Oroszország csúnyán lehagyta a világot, a Nyugat pedig erőtlenül nézi

Rég elfeledett területen kezdődött őrült fegyverkezési verseny – Oroszország csúnyán lehagyta a világot, a Nyugat pedig erőtlenül nézi

A hidegháború során jelentek meg az első olyan tengeralattjárók, amelyek képesek voltak a mélytengeri, vagy tengerfenék-hadviselésre (SSW - Subsea and Seabed Warfare). A fejlesztésben természetesen az Egyesült Államok járt az élen, így a leghíresebb hadművelet, az Ivy Bells is hozzájuk kötődik. A hidegháborút követően az Egyesült Államok elveszítette az érdeklődését a terület iránt, míg Oroszország tanult a Szovjetunió hibájából. Az orosz-ukrán háború, és az ehhez kapcsolódó orosz, vagy orosznak vélt műveletek hívták fel a figyelmet ismét arra, hogy mekkora sebezhetőséget jelent a tenger alatt futó, időközben egyre inkább gyarapodó kritikus infrastruktúra.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×