Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János
Kiégett személygépkocsik, miután frontálisan ütköztek a 81-es úton, Mezőörsnél 2019. március 10-én. Az üközés után az autók kigyulladtak, a balesetben hét ember, köztük két gyermek életét vesztette.
Nyitókép: Krizsán Csaba

Fotók a mezőörsi horrorbalesetről

A felismerhetetlenségig kiégtek a karambolozó autók, heten haltak meg, köztük két gyermek.

Mint arról beszámoltunk, halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt vasárnap délelőtt a 81-es számú főút 57+150. kilométerszelvényében, Mezőörs és a Kerékteleki leágazó között.

Eddig tisztázatlan körülmények között két autó ütközött frontálisan, majd mindkettő kigyulladt.

MTI/Krizsán Csaba
Eddig tisztázatlan körülmények között két autó ütközött frontálisan, majd mindkettő kigyulladt. MTI/Krizsán Csaba

Ruskné Takács Anit, a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a baleset helyszínére a győri, a kisbéri és a pannonhalmi tűzoltókat riasztották, akik két vízsugárral eloltották a lángokat.

Mezőörs, 2019. március 10.
Rendőrségi helyszínelés a 81-es úton Mezőörsnél, ahol kiégett két személygépkocsi, miután frontálisan ütköztek 2019. március 10-én. A balesetben hét ember, köztük két gyermek életét vesztette.
MTI/Krizsán Csaba
Rendőrségi helyszínelés a 81-es úton Mezőörsnél
MTI/Krizsán Csaba

Tóth Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az közölte, hogy az elsődleges információk szerint egy Opel vezetője előzés közben elvesztette uralmát járműve felett, áttért a szemközti sávba, ahol összeütközött egy Audival.

Az ütközés után mindkét jármű kigyulladt. Az egyik járműben öten, a másikban ketten utaztak. Az elhunytak személyazonosságának megállapítása folyamatban van.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője azt mondta, hogy a segélyhívás fogadásakor két mentőhelikoptert is elindítottak az esetkocsik mellett. Először a kisbéri és a pannonhalmi esetkocsi ért a baleset helyszínére, azonban a mentők beavatkozására már nem volt mód, mert menthető sérültet nem találtak. A mentőhelikoptereket ezért visszafordították.

Senki sem élte túl.
MTI/Krizsán Csaba
Senki sem élte túl. MTI/Krizsán Csaba

A forgalom kora este állt helyre.

Címlapról ajánljuk

Háború, halál, béke – Ilyen volt a világ 2025-ben

2025-ben egy hosszú ideje óta tartó háborút sikerült befagyasztani, egy másik azonban – a béketervek ellenére – még a fegyverszünetig sem jutott. Körképünkben nem csak a világpolitikát meghatározó fegyveres konfliktusokat, de az év más fontos nemzetközi történéseit is áttekintjük.
Túlélte az első vihart az örökös válságország

Túlélte az első vihart az örökös válságország

Argentína 2025-ben átfogó gazdaságpolitikai irányváltást hajtott végre: Javier Milei elnök a korábbi államközpontú modellről egy piacalapú rendszerre helyezte át a gazdaság intézményeit. Az intézkedésekkel az elnök a fiskális fegyelem megteremtését, a tartósan magas infláció letörését és a tőke- és árfolyamkorlátok fokozatos feloldását célozta. Ahogy egy ilyen mértékű reform esetén az várható volt, az évet nagy sikerek és kudarcok váltakozása jellemezte, a viszonylagos stabilitást pedig csak az Egyesült Államok politikai és pénzügyi támogatása és Milei október végi választási győzelme hozta el.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×