eur:
407.45
usd:
358.07
bux:
87267.02
2025. április 17. csütörtök Rudolf

Buszbaleset Buda egyik legforgalmasabb pontján

Két BKK-busz ütközött össze, egy villanyoszlopot is kidöntöttek, négyen megsérültek.

Az első információk szerint négyen megsérültek, amikor összeütközött két busz Budapest XI. kerületében, a Jagelló út és a Hegyalja út kereszteződésében a csütörtök délutáni csúcsforgalomban.

A baleset miatt nagy a torlódás a környéken. Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes elmondta, hogy sok üzemanyag került az úttestre az ütközés után, a fővárosi tűzoltók a helyszín biztosításában és az üzemanyag felitatásában segítenek.

Baleset miatt lezárták a Jagelló utat a Hegyalja útnál a BAH-csomópont felé, valamint a Hegyalja utat a BAH-csomópontnál mindkét irányban – írja a BKK a Facebook-oldalán.

A Zoom.hu információi szerint az egyik busz féke felmondta a szolgálatot és nekiment a másiknak. Az Index.hu úgy tudja, hogy a 112-es és a 8-as busz lehet érintett a balesetben, amelyben a fotók tanulsága szerint egy villanyoszlop is kidőlt.

Címlapról ajánljuk
Hankó Balázs: döntések és dilemmák a Harvardtól az Erasmusig, a Zeneakadémiától a Munkácsy-díjig

Hankó Balázs: döntések és dilemmák a Harvardtól az Erasmusig, a Zeneakadémiától a Munkácsy-díjig

Az Egyesült Államokban a társminiszterrel, illetve nagyhírű egyetemek képviselőivel folytatott tárgyalásairól, a magyar diákok, kutatók és oktatók ösztöndíj-lehetőségeiről, a modellváltott egyetemek helyzetéről és a kultúra finanszírozásáról is beszélt Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter az InfoRádió Aréna című műsorában.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.17. csütörtök, 18:00
Porogi András
történész, a Toldy Ferenc Gimnázium igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×