Infostart.hu
eur:
390.69
usd:
331.84
bux:
0
2025. december 23. kedd Viktória

Félórás késések az észak-balatoni vasútvonalon

Műszaki hiba miatt átlagosan 25-30 percet késnek a vonatok a Budapest-Székesfehérvár-Tapolca vasútvonalon - közölte a Mávinform hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint a késések oka, hogy hétfő délelőtt Balatonalmádi állomáson elromlott a biztosítóberendezés. A szakemberek azonnal megkezdték a helyreállítást - írta a MÁV.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Mire számíthatunk ma a tőzsdéken?

Mire számíthatunk ma a tőzsdéken?

Folytatódik az év végi emelkedés a tőzsdéken, az MSCI All Country World Index hétfőn csúcsot döntött, az USA-ban az S&P 500 pedig tegnap már zsinórban a harmadik napja zárt emelkedéssel. Az ázsiai tőzsdéken ehhez képest csak oldalazás volt jellemző ma reggel, a legtöbb vezető ázsiai index alig mutat érdemi elmozdulást. Európában a tegnapi esés után ma már jobbak az előjelek, kisebb emelkedésre van kilátás. A karácsony előtti utolsó kereskedési napon számos előrehozott makroadatot kapunk, amelyek hatással lehetnek a kereskedés hangulatára. A következő napokban az ünnepek miatt változó lesz a tőzsdék nyitvatartása, erről szóló összefoglalónk itt olvasható.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×