Infostart.hu
eur:
384.9
usd:
328.17
bux:
120772
2026. január 21. szerda Ágnes

Baleseteket okozott a vihar - reggelre elhagyja az országot a hidegfront

Baleseteket okozott a viharos szél délután Székesfehérvár határában; a rendőrség tájékoztatása szerint egy ember könnyebben megsérült. Csonka Tamás, az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa az InfoRádióban azt mondta: a viharos időt egy gyorsan mozgó hidegfront okozza, amely az éjszakai órákban kelet felé elhagyja az országot.

A Fejér Megyei Rendőor-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: a 70-es úton, a pákozdi lehajtónál egy teherautóval ütközött egy motoros, miután a vizes úton megcsúszott.

R. Szabó Ágnes hozzátette: a közben feltámadó erős szél egy közeli hangár tetejéről letépte a palatetőt, és kidöntött két villanyoszlopot; az egyik az útra, a másik az E.O.N áramszolgáltató ott várakozó autójára zuhant. A műszaki mentés még tart.

Címlapról ajánljuk
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×