A Táplánszentkeresztről Szombathely irányába közlekedő személygépkocsi eddig tisztázatlan okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra és ott összeütközött a vele szemben haladó személygépkocsival, amely egy utánfutót vontatott - tájékoztatta az MTI tudósítóját a helyszínen a szemlebizottság vezetője.
A balesetben ketten súlyosan, ketten pedig könnyebben sérültek meg. Az utat a baleseti helyszínelés és műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelték.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról






