Infostart.hu
eur:
361.5
usd:
310.96
bux:
131696.18
2026. május 17. vasárnap Paszkál

A Fidesz Verest kérdezné

A pénzügyminiszter rendkívüli bizottsági meghallgatását kezdeményezi a Fidesz.

Az ellenzéki párt indoklása szerint Veres János a június 19-ei parlamenti felszólalásában újabb 500 milliárd forintos extra kiadást jelentett be, és tudni akarják, hogy a kormány mire kívánja elkölteni a pénzt.

A pénzügyminiszter az Országgyűlés plenáris ülésén ismertette az államháztartási egyensúly javítására vonatkozó terveket.

Veres János akkor a vitában azt mondta: az egyes intézkedések részleteiről lehet egyeztetni, a fontos az, hogy az idén mintegy 350 milliárd forinttal csökkenjen a deficit.

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter: a Lázár-minisztériumban talált dolgok miatt feljelentést teszünk

Videót tett közzé Magyar Péter miniszterelnök: az eddigi építési és közlekedési minisztérium épületében, ahol mostantól a Miniszterelnökség működik, többek között rengeteg Fidesz-pártszóróanyagot találtak. Mint fogalmazott, tiltott pártfinanszírozás és más bűncselekmények miatt feljelentést tesznek.
inforadio
ARÉNA
2026.05.18. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×