Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
A szavazatszámláló bizottság tagjai megkezdik a szavazatok számlálását a budapesti Szent István Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában kialakított szavazókörben az országgyűlési választás és gyermekvédelmi népszavazás napján, 2022. április 3-án.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Listás eredmények - így szerepeltek a pártok

Zajlik az eredmények közlése.

A valasztas.hu oldalon megjelentek az első részeredmények, és folyamatosan érkeznek az újabb feldolgozottsági adatok.

95,90százalékos feldolgozottság mellett a listás szavazatoknál 53,25 százalékon áll a Fidesz-KDNP, az Egységben Magyarországért 34,85 százalékot kapott eddig, és a Mi Hazánk is az ötszázalékos küszöb felett van (6,24).

Az MKKP 3,25 százalékon áll, a Megoldás Mozgalom 1,09-en, míg a Normális Párt 0,74-en.

A részeredmények:

  • FIDESZ-KDNP (53,19 százalék, 2 569 668 szavazat)
  • DK-JOBBIK-MOMENTUM-MSZP-LMP-PÁRBESZÉD (34,91 százalék, 1 686 301 szavazat)
  • MI HAZÁNK (6,24 százalék, 301 234 szavazat)
  • MKKP (3,26 százalék, 157 269 szavazat)
  • MEMO (1,09 százalék, 52 758 szavazat)
  • NORMÁLIS PÁRT (0,74 százalék, 35 893 szavazat)

Percről percre tudósításunkat itt olvashatják.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Az amerikai elnök teljes olajblokádot hirdetett Venezuela ellen, hadihajókkal zárná el az ország fő bevételi forrását. Szakértők szerint a gazdasági nyomás egyedül nem biztos, hogy elég lesz a rendszer megdöntéséhez.

Az EU nem ezt az utat tervezte Ukrajna támogatására - Merz ennek ellenére elégedett

A zárolt orosz vagyon érintetlen maradt, a tagállamok három kivétellel Ukrajna 90 milliárd eurós támogatásában állapodtak meg. Legalábbis a nyilvánosság előtt ezzel a német kancellár is elégedett volt, noha az eredményhirdetésig az ellenkezőjét remélte.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×