Infostart.hu
eur:
378.21
usd:
320.09
bux:
127238.91
2026. február 18. szerda Bernadett

Íme a csütörtöki program

A franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság csütörtöki programja a várható kezdőcsapatokkal a következő:

negyeddöntő:

Lengyelország-Portugália, Marseille, Stade Vélodrome 21.00, v: Felix Brych (német)

--------------------------------------------------------------

A várható kezdőcsapatok (az uefa.com alapján):

Lengyelország:

Fabianski - Piszczek, Glik, Pazdan, Jedrzejczyk - Blaszczykowski, Krychowiak, Maczynski, Grosicki - Milik, Lewandowski

Portugália:

Rui Patricio - Cedric, Fonte, Pepe, Guerreiro - Silva, William Carvalho, Sanches, Mario - Nani, Ronaldo

Címlapról ajánljuk
„Az átalakuló világrend egyik új, fontos intézménye lehet” – jön Donald Trump Béketanácsának alakuló ülése

„Az átalakuló világrend egyik új, fontos intézménye lehet” – jön Donald Trump Béketanácsának alakuló ülése

A Béketanács az ENSZ-szel konkuráló intézmény lesz, de nem valószínű, hogy Donald Trump el akarná ijeszteni a nyugat-európai NATO-tagállamokat – fogalmazott Törcsi Péter az InfoRádió GeoTrendek című műsorában. Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elnöke szerint kifejezetten erős harmadik világbeli részvétel lesz az új tanácsban, ami garancia lehet arra, hogy a Közel-Keleten túl más régiókban jelentkező konfliktusokat is hatékonyan lehessen rendezni a jövőben.

Szijjártó Péter: az ukránok zsarolnak minket a Barátság kőolajvezetékkel, ezért Magyarország sem szállít dízelt Ukrajnába

Az, hogy nem indult meg a szállítás a Barátság vezetéken, politikai döntés, amelyet maga az ukrán elnök hozott meg, politikai zsarolás Magyarország ellen, hogy támogassuk a háborút és Ukrajna EU-csatlakozását – mondta rendkívüli tájékoztatóján Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter. Bejelentette: Magyarország válaszul leállította Ukrajna irányába a dízelellátást, és addig nem is indul újra, amíg a Barátság vezetéken nem jön olaj.
inforadio
ARÉNA
2026.02.18. szerda, 18:00
Jeránek Tamás
a Siemens Zrt. vezérigazgatója
Száguld a magyar tőzsde: ralizik az OTP, tépik a 4iG-t, új csúcson a Richter

Száguld a magyar tőzsde: ralizik az OTP, tépik a 4iG-t, új csúcson a Richter

Az elmúlt napokban a mesterséges intelligenciával kapcsolatos aggodalmak nyomták rá a bélyegüket a tőzsdei hangulatra, viszont ma már fordulat látszik a piacokon. Ugyan Ázsiában a fontosabb piacok többségében zárva tartanak a Holdújév ünnepe miatt, a nyitva lévő piacok közül a japán és az ausztrál tőzsde is emelkedett. Európában ugyancsak határozott emelkedés látható, a magyar piacon is folytatódik a felpattanás. Itthon a blue chipek közül az OTP árfolyama emelkedik jelentősen, a Richter történelmi csúcsot döntött, a midcapeknél pedig a 4iG és a Rába ralizik.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×