eur:
403.34
usd:
350.01
bux:
95003.24
2025. június 13. péntek Anett, Antal
Szoboszlai Dominik a labdarúgó Európa-bajnokság A csoportjának 1. fordulójában játszott Magyarország - Svájc mérkőzésen a kölni RheinEnergieStadionban 2024. június 15-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Friss információk Szoboszlai Dominik állapotáról – nagy munkában az orvosok

Ha a magyar válogatott továbbjut csoportjából, a csapatkapitány is minden bizonnyal pályára léphet a nyolcaddöntőben.

Arról már a skótok elleni mérkőzés előtt tudni lehetett, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya két edzést kihagyott, csak regenerációs munkát végzett, de Szoboszlai Dominik pályára is lépett Skócia ellen, sőt a 100. percben aztán ő indította azt a támadást, amelynek végén Csoboth Kevin megszerezte a győztes gólt.

Marco Rossi a mérkőzés után elismerte, hogy Szoboszlai nem százszázalékosan fitt, de játszani akart, és nélküle nincs magyar válogatott. Ezt követően maga a Liverpool klasszisa is elismerte, hogy nincs teljesen rendben: „Voltam már jobb állapotban, fáj még mindig a lábam."

Hétfőre és keddre a játékosok szabadnapot kaptak a szakmai stábtól, a sportal.hu érdeklődésére Szabó Gergő, a válogatott sajtófőnöke közölte, hogy a csapatkapitányt a szabhadnapon is folyamatosan kezelik.

„Az egészségügyi stáb is azon dolgozik, hogy továbbjutás esetén a következő meccsen a lehető legjobb állapotban legyen Dominik” – mondta.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.06.13. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×