Infostart.hu
eur:
353.42
usd:
309.02
bux:
143072.29
2026. július 5. vasárnap Emese, Sarolta
Nyitókép: pixabay

Jönnek a világ legszebben korcsolyázó férfiai - sport a tévében

BL-negyeddöntőbe jutásért küzdenek a szegedi kézisek, de jön még ,sí, darts, bringa, és a Barcelona is pályára lép este.

M4 Sport

16.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Boston, férfi rövidprogram

Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Szeged - Paris Saint-Germain

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Orlen Wisla Plock-HBC Nantes

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

20.00: Darts, Premier League, Newcastle

Eurosport 1

9.55: Síugrás, világkupa, Planica, férfiak, selejtező

11.10: Szabadstílusú sí, világbajnokság, síakrobatika, csapatverseny

15.45 és 18.45: Alpesisí, világkupa, Sun Valley, nők, műlesiklás

17.00 és 20.00: Alpesisí, világkupa, Sun Valley, férfiak, műlesiklás

21.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Boston

Eurosport 2

15.15: Kerékpár, Katalán körverseny, 4. szakasz

21.00: Golf, PGA Tour, Houston

Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna

Match 4

18.00, 20.00: Tenisz, ATP- és WTA-torna, Miami

Címlapról ajánljuk
Hány nap múlva kell orvosi igazolás a munkahelyen?

Hány nap múlva kell orvosi igazolás a munkahelyen?

Eddig elég volt egy e-mail vagy telefon a főnöknek, és csak a negyedik naptól kellett orvosi igazolás Németországban – vitát robbantott ki a terv, mellyel a koalíciós kormány szigorítaná a munkavállalók betegállományára vonatkozó szabályozást.

Sulyok Tamás ismét szembemegy Magyar Péterrel, nem mond le

Semmiképpen sem lehet a jogállamisággal összhangban lévő megoldásnak nevezni az alaptörvény tizenhetedik módosításáról szóló javaslatot, amely szerint megszűnne a jelenlegi köztársasági elnök megbízatása - jelentette ki a magyar köztársasági elnök a Do Rzeczy lengyel konzervatív hetilap honlapján vasárnap megjelent interjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
A hőség vagy a hideg okozza több ember halálát? A kutató szerint rossz számokra hivatkozik a WHO

A hőség vagy a hideg okozza több ember halálát? A kutató szerint rossz számokra hivatkozik a WHO

Miközben az Ebola egy ritka törzse pusztít Ugandában és a Kongói Demokratikus Köztársaságban, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) ismét belekeveredett a klímavédelmi kampányba. A politikusokból és környezetvédőkből álló, magas szintű WHO-bizottság arra szólította fel a szervezetet, hogy nyilvánítsa a klímaváltozást „nemzetközi jelentőségű közegészségügyi vészhelyzetnek”. Ez a 2010-es évekre emlékeztet, amikor a WHO főigazgatója a klímaváltozást a 21. század legfontosabb egészségügyi kérdésének nevezte. Nem sokkal később kitört a Covid – és kiderült, hogy a WHO felkészültsége és korai reagálása súlyosan hiányos volt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×