Infostart.hu
eur:
382.15
usd:
328.22
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Résztvevők a 40. Lidl Balaton-átúszáson Révfülöp és Balatonboglár között 2022. július 23-án.
Nyitókép: MTI/Vasvári Tamás

Megvan a Balaton-átúszás új időpontja

Vasárnap rendezik meg a szombatra tervezett, Révfülöp és Balatonboglár közötti 42. Lidl Balaton-átúszást.

A szervezők csütörtökön közölték, hogy a HungaroMet siófoki obszervatóriumának időjárás-előrejelzése alapján, a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitány egyetértésével elhalasztják szombatról az eseményt a bizonytalan időjárás miatt.

Az 5,2 kilométeres Balaton-átúszás ás -áthúzás új időpontja péntek délben vált bizonyossá. Az előrejelzések szerint vasárnap a reggeli órákban élénk északi, északkeleti szél várható, amely fokozatosan mérséklődik és változó irányúvá válik. Eleinte erősen felhős lesz az ég, majd csökken a felhőzet, és a napsütést a délutáni óráktól átmeneti gomolyfelhő-képződés zavarja meg. A parton a reggeli hőmérséklet 23, a legmagasabb délutáni 30 fok körül alakul. A víz hőmérséklete 26-27 fok körül várható.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Megjött a nap legfontosabb adata - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Megjött a nap legfontosabb adata - Mutatjuk a piaci reakciókat!

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Pénteken kitart a jó hangulat Európában, illetve Amerikában egyaránt. Közben a nap legjobban várt adatközlése is megérkezett, van minek örülni, ugyanis majdnem fél év után először javult decemberben a fogyasztói bizalom az Egyesült Államokban.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×