Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Nyitókép: Pxhere

Összeáll a két teniszsztár Párizsra

A 22-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal és a három GS-trófeánál tartó Carlos Alcaraz elindul párosban a párizsi olimpia tenisztornáján.

A spanyol szövetség szerdán közölte, hogy a 38 éves sztár és a Roland Garros újdonsült győztese egymás oldalán küzd majd az ötkarikás játékokon.

A 14-szeres Garros-bajnok Nadal az év elején egyik fő céljának nevezte az olimpiát, ahol harmadik aranyérméért száll harcba. A 2008-as pekingi seregszemlén egyéniben, 2016-ban Rióban pedig Marc Lopezzel párosban diadalmaskodott.

Az ötkarikás tornát a Roland Garros salakpályáin rendezik meg, ahol vasárnap a 21 éves Alcaraz lett a legfiatalabb a sportág történetében, aki mindhárom borításon GS-t nyert. A sérülésektől gyötört, vélhetően utolsó idényét taposó Nadal ugyanakkor már a nyitókörben kikapott a később döntős német Alexander Zverevtől.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×