Lajos, Patrícia

rafael nadal

2019.08.12. 11:29

Nadal: most inkább vigyázok a testemre

A vasárnap zárult montreali férfi tornán győztes Rafael Nadal és a torontói női verseny bajnoka, a kanadai Bianca Andreescu is visszalépett a Cincinnatiban zajló teniszversenytől.
2019.04.20. 18:59

Fognini elkalapálta Nadalt

A címvédő spanyol Rafael Nadal óriási meglepetésre két játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől az 5,2 millió euró (1,6 milliárd forint) összdíjazású, monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.
2019.01.24. 12:33

Véget ért Cicipasz menetelése

A 17-szeres Grand Slam-győztes Rafael Nadal jutott be elsőként a fináléba az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi versenyében, mivel az elődöntőben könnyedén, 6:2, 6:4, 6:0-ra verte a görög Sztefanosz Cicipaszt.
2019.01.02. 17:02

Sorra véreznek el a klasszisok Brisbane-ben

A második forduló jelentette a végállomást Andy Murray számára a keménypályás tenisztorna férfiversenyében, és sérülés miatt visszalépett a versenytől a 17-szeres Grand Slam-bajnok Rafael Nadal.
2018.11.05. 18:06

Nadal nem indul a vb-n

Rafael Nadal visszalépett a vasárnap kezdődő férfi tenisz ATP-világbajnokságtól, ezzel eldőlt, hogy Novak Djokovic lesz az év végi világelső.
2018.07.14. 17:29

Véget ért a maratoni Djokovic-Nadal párharc

A háromszoros győztes Novak Djokovic lesz a dél-afrikai Kevin Anderson ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság férfi döntőjében: a szerb játékos az elődöntőben kétnapos, maratoni csatában verte a világelső Rafael Nadalt.
2018.06.10. 18:17

Nadal ismét bajnok Párizsban

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 17. Grand Slam-torna-győzelmét aratta.
2018.06.04. 17:25

Taróczy Balázs a párizsi esélyekről: Nadal, Nadal és Nadal...

A férfiaknál továbbra is a spanyol Rafael Nadal a toronymagas esélyes a végső győzelemre a francia nyílt teniszbajnokságon, a nőknél nincs egyértelmű favorit - vélekedett Taróczy Balázs korábbi wimbledoni páros-bajnok teniszező.
2018.06.02. 18:43

Rafael Nadal nyolcaddöntős

A tízszeres győztes Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében szombaton.
2018.05.11. 22:21

Megszakadt Nadal káprázatos sorozata

Megszakadt salakpályán a 21 mérkőzésen és 50 játszmán át tartó veretlenségi sorozata a világranglista-vezető spanyol Rafael Nadalnak a madridi tenisztorna férfi versenyének negyeddöntőjében, miután kikapott az osztrák Dominic Thiemtől.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.