Infostart.hu
eur:
386.52
usd:
331.63
bux:
118720.34
2026. január 13. kedd Veronika
Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője az Eintracht Frankfurt elleni bajnoki labdarúgó-mérkőzés kezdete előtt Frankfurtban 2019. április 27-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Jörg Halisch

Bejelentette klubja: Dárdai Pál aláírt

A Hertha BSC labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy a másodosztályban is Dárdai Pál lesz a vezetőedző.

A 47 éves magyar tréner április közepén vette át az utolsó helyezett fővárosi klub irányítását Sandro Schwarztól, de nem tudta megmenteni az együttest a kieséstől. Eredeti szerződése az idény végéig szólt, ezt hosszabbították most meg a felek.

"Örömmel jelentjük be, hogy Pál lesz az, akivel újrakezdjük. A szakembert szorgalma, elhivatottsága és a klub iránt érzett szenvedélye teszi azzá az emberré, akivel túljutunk a nehézségeken" - mondta a Hertha csütörtökön közzétett közleményében Benjamin Weber sportigazgató.

"Elégedett és boldog vagyok, a vezetőkkel őszinte beszélgetéseket folytattam és úgy érzem, mindannyian a Hertha BSC érdekében fogjuk végezni a munkánkat" - nyilatkozott a magyar edző, akinek

munkáját Bódog Tamás és Admir Hamzagic segíti majd.

A legenda

Dárdai, aki 1997 és 2011 között összesen 372 meccsen játszott a fővárosiak színeiben, 286 bajnoki összecsapással a mai napig klubrekorder. Edzőként előbb az utánpótlásban tevékenykedett, majd a felnőtt csapatot 2015 februárja és 2019 nyara, azután 2021 januárja és novembere között irányította a legutóbbi megbízatása előtt.

Címlapról ajánljuk
Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.

Újranyitott a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 13.00 órakor újranyitott, mindkét futópálya üzemel - közölte a Budapest Airport kedd délután a Facebook-oldalán.
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×