Infostart.hu
eur:
384.26
usd:
328.83
bux:
121308.37
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott olasz szövetségi kapitánya előadást tart a Debreceni Egyetemen 2023. február 14-én. A Magyar szívvel olaszként című díszelőadást a Labdarúgás elmélete és gyakorlata tantárgyhoz kapcsolódó előadássorozat részeként tartották.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Marco Rossi új oldalukról dicsérte játékosait

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szimpatikusnak tartja, hogy futballistái a szakmai előrelépést fontosabbnak tartják a pénznél a klubváltások tekintetében.

Az olasz szakember a Mol sajtóeseményén a közmédiának elmondta, hogy a válogatott utóbbi két mérkőzésén nagyon jól működött a kommunikáció a pályán. Hozzátette, a továbbiakban is lépésről-lépésre fogja építeni a csapatot, és minél feljebb szeretne jutni a FIFA világranglistáján.

A fejlődést a klubváltások is elősegíthetik azzal, hogy a játékosok a szakmai értékeket helyezik előtérbe. Szalai Attila, Sallai Roland és Kerkez Milos iránt is több komoly együttes érdeklődik.

"Nagyon szimpatikus, hogy a játékosaimat jobban érdekli a szakmai fejlődés, mint a pénz, ez pedig a nemzetközi futballban nagyon ritka" - fogalmazott a kapitány.

Marco Rossi kitért Ádám Martinra és Németh Andrásra is, amikor Szalai Ádám utódjáról kérdezték, és megerősítette, hogy mindkettejüknek magasabb szintre kellene lépniük, hogy végig tudják játszani a válogatott mérkőzéseket.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már bejelentette, hogy sikerült megállapodást kötnie. Az elnök kijelentései enyhítették a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, majd Amerikában hozzájárultak ahhoz, hogy pluszban zárjanak a vezető részvényindexek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×