394.24
369.95
65045.06
Robert Lewandowski, az FC Barcelona játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligájának csoportkörében, a C csoport második fordulójában játszott Bayern München-FC Barcelona mérkőzésen Münchenben 2022. szeptember 13-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Ronald Wittek

A Barcelona nem csupán kiesett, kudarcot is vallott

Kiesett a Barcelona, de ez már a Bayern elleni mérkőzés előtt kiderült. Ettől függetlenül a katalánok nem tudták megnehezíteni a Bayern dolgát, 3-0-ra kikaptak. Három csoportban is elkelt mind a két továbbjutó hely, továbbment a Napoli, a Liverpool, a Bruges, a Porto, a Bayern és az Inter is.

BARCELONA–BAYERN MÜNCHEN 0-0: A Barcelona és a Bayern is tartalékos összeállításban játszik, elsősorban a sérültjei miatt.

EINTRACHT FRANKFURT–OLYMPIQUE MARSEILLE 1-0: A japán Kamada gyorsan vezetést szerzett. A virtuális tabellán a németek most megelőzték a franciákat, de egyik sem áll továbbjutó helyen.

BARCELONA–BAYERN MÜNCHEN 0-1: Gnabry átadásával kiugorva Sadio Mané szép gólt szerzett.

ATLÉTICO MADRID–BAYER LEVERKUSEN 0-1: Diaby gólja érdekes helyzetet teremtett, mindhárom német csapat vezet 1-0-ra. Másképpen: a 21 órakor kezdődött meccseken eddig csak német csapatok szereztek gólt.

NAPOLI–RANGERS 1-0: Az előző mondat már nem igaz, Giovanni Simeone révén a Napolinak is van gólja.

NAPOLI–RANGERS 2-0: Simeone ismételt, először duplázott a Bajnokok Ligájában.

TOTTENHAM–SPORTING CP 0-1: Edwards meglepte a Spurs védőit, vezet a Sporting.

EINTRACHT FRANKFURT–OLYMPIQUE MARSEILLE 1-1: Változott a képlet, Guendouzi kiegyenlített.

ATLÉTICO MADRID–BAYER LEVERKUSEN 1-1: Ez már a harmadik gól, ami az esti mérkőzések 22. percében esett, Yannick Carassco szerezte, Antoine Griezmann átadásából.

EINTRACHT FRANKFURT–OLYMPIQUE MARSEILLE 2-1: Kolo Muani visszavette a vezetést az Eintracht.

BARCELONA–BAYERN MÜNCHEN 0-2: Gnabry újabb kitűnő labdájából Choupo-Moting gólt lőtt, Ter Stagen lába között küldte a labdát a kapuba.

ATLÉTICO MADRID–BAYER LEVERKUSEN 1-2: Újra a németek kerültek előnybe, Hudson-Odoi lőtte a gólt.

BARCELONA–BAYERN MÜNCHEN 0-2: Taylor játékvezető tizenegyest ítélt a Barcelonának, majd a VAR tanácsára visszavonta.

AJAX–LIVERPOOL 0-1: A Vörösöknek elég egy pont, de most három megszerzésére állnak. Mo Szalah volt a gólszerző.

AJAX–LIVERPOOL 0-2: Darwin Nunez is szerzett egy gólt.

ATLÉTICO MADRID–BAYER LEVERKUSEN 2-2: De Paúl góljával ismét döntetlen.

AJAX–LIVERPOOL 0-3: Ha egy üzlet beindul…Elliott is feliratkozott a gólszerzők közé.

BARCELONA–BAYERN MÜNCHEN 0-2: Gnabry lőtt egy szép gólt, de a VAR elvette.

TOTTENHAM–SPORTING CP 0-1: Alig esett gól a második félidőkben, a Spurs viszont kiegyenlített. Bentacur lőtte.

NAPOLI–RANGERS 3-0: Ostigard gólja a huszadik Napoli találat a BL-őszön. Négyes mérkőzésenkénti átlag.

BARCELONA–BAYERN 0-3: Pavard állította be a végeredményt.

TOTTENHAM–SPORTING CP 2-1: Harry Kane a 95. percben nyerte meg a meccset a Spursnek – gondolta például Antonio Conte. Ám a VAR alapján érvénytelenítették a gólt, az olasz edző piros lkapot kapott.

Bajnokok Ligája, 5. forduló.

A csoport: Ajax–Liverpool 0-3, Napoli–Rangers 3-0. A csoport állása: 1. Napoli 15 (már továbbjutott), 2. Liverpool 12 (már továbbjutott), 3. Ajax 3, 4. Rangers 0.

B csoport: FC Bruges–FC Porto 0-4, Atlético Madrid–Bayer Leverkusen 2-2. A csoport állása: 1. FC Bruges 10 pont (már továbbjutott), 2. FC Porto 9 (már továbbjutott), 3. Atlético Madrid 5, 4. Bayer Leverkusen 4.

C csoport: Internazionale–Viktoria Plzen 4-0, Barcelona–Bayern München 0-3. A csoport állása: 1. Bayern München 15 pont, 2. Internazionale 10, 3. Barcelona 4, 4. Viktoria Plzen 0

D csoport: Tottenham–Sporting 1-1, Eintracht Frankfurt–Olympique Marseille 2-1. A csoport állása: 1. Tottenham 8 pont, 2. Sporting 7, 3. Eintracht Frankfurt 7, 4. Olympique Marseille 6.