Infostart.hu
eur:
365.49
usd:
315.53
bux:
148696.72
2026. augusztus 19. szerda Huba
Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője elindul, miután csapata kereket cserélt az autóján a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Spanyol Nagydíján a montmelói pályán 2021. május 9-én.
Nyitókép: MTI/AP pool/Emilio Morenatti

Hosszú évekre eldőlt egy Forma-1-es futam sorsa

Fejlesztéseket ígérnek Barcelonában.

A Forma-1 szervezői megújították a Spanyol Nagydíj szerződését, amelynek 2026-ig a barcelonai Circuit de Catalunya ad otthont.

A megállapodás értelmében a pályát és a szolgáltató létesítményeket is fejlesztik a jövőre május 22-én sorra kerülő futam előtt.

A gyorsaságimotoros-vb-sorozat is 2026-ig hosszabbította meg szerződését a pályával. A jövő évi versenynaptárban garantált helye lesz a MotoGP Katalán Nagydíjának, valamint 2023 és 2026 között legalább két viadalt biztosít az új kontraktus.

Címlapról ajánljuk
Az adrenalin a legnagyobb kincs – különlegességekre is bukkan a vizeinket járó rengeteg mágneshorgász

Az adrenalin a legnagyobb kincs – különlegességekre is bukkan a vizeinket járó rengeteg mágneshorgász

Több tízezer mágneshorgászt vonz a partokra a hetek óta tartó alacsony vízállás. A hobbi egyik hazai megalapítója, Kovács Erik az InfoRádióban elmondta: a „sláger” a hulladék, a horgászfelszerelés, a kerékpár és a telefon, de manapság fegyver, lőszer és bomba is előkeveredik. Szabályok, tapasztalatok bőven vannak.

Óriási összegeket költenek a török klubok

A Ferencváros csütörtök este a hétvégén elrajtolt török élvonal, a Süper Lig egyik élcsapatával, a Trabzonsporral játszik az Európa-liga főtáblájára jutásért. A török klubfutball újra a fókuszba került, néhány figyelemre méltó átigazolással. Ezeknek is köszönhetően az ottani élvonal csapatainak összesített keretértéke már a hetedik Európában, az öt nagy bajnokságon kívül csak a portugál előzi meg.
inforadio
ARÉNA
2026.08.19. szerda, 18:00
Müller Veronika
professzor, egyetemi tanár, a Pulmonológiai Klinika igazgatója
Újabb offenzívára készül Moszkva, Lavrov szerint egy európai atomhatalom lépett be a háborúba – Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Újabb offenzívára készül Moszkva, Lavrov szerint egy európai atomhatalom lépett be a háborúba – Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Vadim Szkibickij vezérőrnagy, az ukrán katonai hírszerzés igazgatóhelyettese egy interjúban elárulta, mi lehet az orosz mesterterv – számolt be az Ukroinform. Kijev információi szerint az orosz vezetés előkészíti a terepet, hogy a szeptemberi választásokat követően mozgósítást rendeljenek el. Ez adja meg a lehetőséget 2027 lején egy nagyméretű offenzívához, de ennek egyelőre nem láthatóak a jelei a határ mentén. Oroszország ismét következményekkel fenyegette meg Nagy-Britanniát, miután értesülések szerint brit gyártmányú drónokat vetettek be oroszországi célpontok ellen. Moszkva évek óta hasonló figyelmeztetésekkel reagál a nyugati fegyverszállításokra, a konkrét válaszlépések azonban eddig többnyire elmaradtak. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. augusztus 18. 21:22
×
×