Infostart.hu
eur:
375.96
usd:
318.56
bux:
126768.38
2026. február 27. péntek Ákos, Bátor

Koronavírusos lett a döntő előtt Didier Deschamps egyik játékosa

Emiatt nem játszhat a labdarúgó Nemzetek Ligája vasárnapi fináléjában Adrian Rabiot. A bronzmeccset pedig a belgák két játékosa hagyja ki.

A középpályás pozitív teszteredményéről a francia szövetség számolt be szombaton. A Juventus 26 éves játékosát elkülönítették és nem utazik el a csapattal a milánói fináléra.

Didier Deschamps szövetségi kapitány senkit nem hív be kiesett labdarúgója helyére. A Franciaország-Spanyolország találkozó 20.45-kor kezdődik.

A házigazda olaszok elleni bronzmeccsre készülő belga válogatott szövetségi kapitánya, Roberto Martínez szombaton délután közölte, hogy Romelu Lukaku és Eden Hazard kihagyja a torinói találkozót, egyformán izomfáradtság miatt, és már el is hagyták a csapatot. A szakvezető hozzátette, egyelőre nem tudni, mennyi időt vesz igénybe a Chelsea és a Real Madrid futballistájának felépülése.

Címlapról ajánljuk

Este másodszor is bekérették a magyar nagykövetségi ügyvivőt Kijevben

A nap folyamán másodszor is bekérették a magyar nagykövetségi ügyvivőt az ukrán külügyminisztériumba, és ezen az újabb találkozón is bebizonyosodott, hogy Kijev kizárólag politikai okok miatt nem indítja újra a kőolajszállítást - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Budapesten.
inforadio
ARÉNA
2026.02.27. péntek, 18:00
Baán László
a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest Projekt miniszteri biztosa
Hiába a pazar eredmények, földbe döngölték az Nvidiát

Hiába a pazar eredmények, földbe döngölték az Nvidiát

Szerda este közzétette legfrissebb negyedéves számait az Nvidia. A világ legnagyobb piaci értékű tőzsdei vállalata ezúttal sem okozott csalódást, a pozitív eredmények pedig az egész AI-trade szempontjából kulcsfontosságúak. Ezt követően ázsiában ma reggel vegyes volt a hangulat, Európában emelkednek a tőzsdék, viszont az USA-ban nincs határozott irány. Itthon az Magyar Telekom árfolyama mutat jelentős elmozdulást, a befektetők kedvezően fogadták a vállalat előrejelzését az idei növekedésről, valamint az osztalékemelésről, és a tovább részvény-visszavásárlásokról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×