Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
Kazany, 2018. június 24.A kolumbiai Abel Aguilar (b) és Davinson Sanchez (j), valamint a lengyel Robert Lewandowski az oroszországi labdarúgó-világbajnokság H csoportjának második fordulójában játszott Lengyelország-Kolumbia mérkőzésen a Kazany Arénában 2018. június 24-én. (MTI/AP/Szergej Gric)
Nyitókép: Szergej Gric

Kivetette a hálóját Robert Lewandowskira az egyik BL-döntős

A német sajtó "tud valamit" a Bayern München lengyel szupersztárjáról.

Nyáron elvinné a a Chelsea a Bayern München lengyel gólzsákját, Robert Lewandowskit, mivel a BL-döntőben érdekelt angol labdarúgóklub komoly csatárgondokkal küszködött egész évben - Jorginho volt a leggólerősebb idén, alig 7 találattal, a német Timo Werner pedig egyelőre nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, 34 mérkőzésen 6-szor köszönt be, igaz, volt 12 gólpassza.

A német Sky-ra hivatkozva az Origo azt írja, a 39 tétmérkőzésen 47 gólt termelő, 32 éves Lewandowski szerződése ugyan 2023-ig szól, de az edző Hansi Flick távozása nem volt ínyére való.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×