INFORÁDIÓ
2021. június 22. kedd
Paulina

sport a tévében

úszó-eb

milák kristóf

kenderesi tamás

chelsea

leicester city

A későbbi győztes Kenderesi Tamás a férfi 200 méteres pillangóúszás döntőjében az úszók kaposvári olimpiai kvalifikációs országos bajnokságán a Csik Ferenc Versenyuszodában 2020. december 9-én. Kenderesi Tamás legyőzte 200 méter pillangón a világbajnok és világcsúcstartó Milák Kristófot, aki a közelmúltban esett át a koronavírus-fertőzésen, ezért messze van csúcsformájától.

Összecsap Milák Kristóf és Kenderesi Tamás 200 pillangón – sport a tévében

Infostart / MTI

A budapesti vizes Európa-bajnokság mellett leginkább a Chelsea–Leicester City angol labdarúgó-bajnoki érdemel figyelmet kedden.

M4 Sport

9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna

Férfi 100 m gyors (Holoda Péter, Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián)

Női 100 m mell (Békési Eszter, Halmai Petra, Kalmár Alíz, Sztankovics Anna)

Férfi 200 m pillangó (Biczó Bence, Kenderesi Tamás, Milák Kristóf, Török Dominik Márk)

Női 50 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda, Ugrai Panna)

4x200 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)

Férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid, Gyurta Gergely, Kalmár Ákos, Kovacsics Márk)

18.00: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna

Női 800 m gyors döntő (Késely Ajna)

Férfi 100 m mell döntő

Női 100 m pillangó döntő

Férfi 100 m gyors elődöntős

Női 100 m mell elődöntő

Férfi 200 m pillangó elődöntő

Női 50 m hát elődöntő

Férfi 50 m hát döntő

Női 50 m gyors döntő

4x200 m vegyes gyorsváltó döntő

20.15: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szombathely-Szolnok

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1

14.00: Kerékpár, andalúz körverseny, 1. szakasz

Digisport 1

12.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester City

Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino FC

Digisport 3

21.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

Spíler 1

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham

Spíler 2

19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City

Arena 4

19.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, Oxford United-Blackpool

21.15: Labdarúgás, angol negyedosztály, rájátszás, Newport-Forest Green

Nyitókép: MTI/Varga György
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018