Infostart.hu
eur:
357.19
usd:
313.45
bux:
142467.45
2026. július 13. hétfő Jenő
Lionel Messi, az FC Barcelona játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágó mérkőzésén a barcelonai Camp Nou stadionban 2019. április 16-án. Az FC Barcelona 3-0-ra győzött.
Nyitókép: MTI/EPA-EFE/Alejandro Garcia

Milánón a magyarok szeme: a nap, amikor egy magyar srác legyőzheti Messit

Zsóri Dániel élete első NB I-es mérkőzésén a hosszabbításban szerzett győztes, ollózós gólt a Ferencváros ellen, ezzel kel harcra a Puskás-díjért, amit hétfőn osztanak ki.

M4 Sport
18.45: Labdarúgás, FIFA-gála, Milánó

Sport 1
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hoffenheim

Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
20.00: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting CP-Famalicao

Eurosport 1
11.00: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, női junior időfutam
14.40: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, férfi junior időfutam

Eurosport 2
8.25 és 13.25: Sznúker, Kínai bajnokság, 1. nap

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

Digisport 2
5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

Címlapról ajánljuk

A magyar növekedés új képlete – mi határozza meg Magyarország növekedési pályáját a következő években?

Egy magyar vállalat ma gyakran nem azért nem tud szintet lépni, mert nincs megrendelése, hanem mert nincs elég jól képzett szakembere, drága az energia, és a legértékesebb tapasztalt dolgozói túl korán esnek ki a munkából. Közben a német autóipar, a nearshoring és a Balkán felértékelődése új lehetőségeket nyit. Magyarország növekedési pályája a következő évtizedben attól függ, hogyan tud maj élni ezekkel.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×