363.73
68123.99
2024. május 2. csütörtök Zsigmond

A Barca nyert az Inter ellen, a Dortmund négyet rúgott az Atléticónak

Viszonylag sok gól esett a labdarúgó Bajnokok Ligája szerdai mérkőzésein. A Barcelona 2-0-ra verte az Intert, ezen kívül pedig négy gól született hétből öt mérkőzésen. A Dortmund kiütötte az Atléticót, a PSG az utolsó pillanatban mentett pontot a Napoli ellen.

Barcelona–Inter 0-0

Mind a hat találkozón eltelt az első negyedóra, sehol sem esett gól. A Camp Nouban a barca többet birtokolja a labdát, de mindkét oldalon volt már egy helyzet. Az Interből Icardi, a Barcelonából Lenglet veszélyeztetett.

Liverpool–Crvena zvezda 1-0

Az este első gólja az Anfield Roadon esett, Roberto Firmino lőtte.

PSG–Inter 0-1

Megszerezte a vezetést Carlo Ancelotti Napolija a Parc des Princes-ben! Lorenzo Insigne lőtte a gólt.

Barcelona–Inter 1-0

A katalánok vezetnek, Luis Suárez labdáját a védők közé berobbanó Rafinha küldte a kapuba, körülbelül hat-hét méterről.

Lokomotiv Moszkva–FC Porto 0-2

Az este második tizenegyeséből már gól született. A moszkvaiak portugálja, Fernandes hibázott (illetve Iker Casillas védett), Moussa Marega ellenben nem. Néhány perccel később növelték előnyüket a vendégek.

Borussia Dortmund–Atlético Madrid 1-0

A belga Axel Witsel szerzett vezetést a németeknek. Paco Alcácer ma nem játszik.

Lokomotiv Moszkva–FC Porto 1-2

Szépítettek az oroszok, a gólt Anton Mirancsuk rúgta.

Liverpool–Crvena zvezda 2-0

Mohamed Salah a gólszerző, de a fő érdem a nagy meccset játszó Xherdan Shaqirié.

Liverpool–Crvena zvezda 3-0

Vajon ezt a mérkőzést is vizsgálni fogja az UEFA? Az angolok újabb gólját Salah lőtte, büntetőből.

Lokomotiv Moszkva–FC Porto 1-3

Újra kétgólos a portugál előny, Jesus Corona talált a kapuba.

PSG–Napoli 1-1

Öngóllal egyenlített ki a francia bajnok, Mario Ruiról került a labda a kapuba.

Barcelona–Inter 2-0

Jordi Alba szép egyéni játék után bebiztosította a győzelmet.

Borussia Dortmund–Atlético Madrid 2-0

Guerreiro alighanem lrzárt minden nyitott kérdést.

Liverpool–Crvena zvezda 4-0

Sadio Mané kihagyott egy tizenegyest, aztán lőtt egy gólt néhány perccel később.

PSG–Napoli 1-2

Újra vezetnek az olaszok, Dries Mertens lőtte a gólt.

Borussia Dortmund–Atlético Madrid 4-0

„Elvadult” a vége, a németek még két gólt szerzetek, ki gondolta volna, hogy négy gólt fog kapni az Atlético?

PSG–Napoli 2-2

Csattanó: Ángel Di María kiegyenlített!

Végeredmények:

A csoport: FC Bruges–Monaco 1-1, Borussia Dortmund–Atlético Madrid 4-0. B csoport: PSV Eindhoven–Tottenham 2-2, FC Barcelona–Internazionale 2-0. C csoport: Liverpool–Crvena zvezda 4-0, Paris Saint-Germain–SSC Napoli 2-2. D csoport: Galatasaray–Schalke 0-0, Lokomotiv Moszkva–FC Porto 1-3.

Grád Ottó: a nagyobb árcsökkenésre a gázolajnál lehet majd számítani

Hétfőn 10 forinttal csökkentette az üzemanyagok árát a Mol, szombattól egy rendkívüli változással még tovább csökkennek az árak itthon. A Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint ez a bejelentés új helyzetet teremt a kiskereskedelmi piacon. A változáshoz valamilyen mértékben várhatóan minden töltőállomás alkalmazkodik majd és árakat csökkent - mondta az InfoRádiónak Grád Ottó.
2024.05.03. péntek, 18:00