Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Kidőlt a Bournemouth támadója

Jermain Defoe 8-10 hétig nem állhat az angol labdarúgó-bajnokságban kiesőhelyen álló Bournemouth rendelkezésére.

A klub vasárnapi közleménye szerint a 35 éves támadónak még szerdán, a Chelsea vendégeként játszott, 2-1-es vereséggel végződő találkozón tört el a bokája. Defoe a Ligakupa-meccsen kezdőként lépett pályára, de a 17. percben a sérülése miatt le kellett cserélni.

Defoe a szezonban eddig 17 tétmeccsen játszott, három gólt szerzett. A Bournemouth a bajnokságban 19 forduló alatt 16 pontot gyűjtött, és a 18. helyen áll a Premier League tabelláján, egy ponttal lemaradva a már bennmaradást jelentő helyen lévő West Ham Unitedtől.

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 6. 10:51
×
×
×
×