eur:
410.61
usd:
361.73
bux:
85957.65
2025. április 14. hétfő Tibor
Pastor marad, egy játékos távozik a Szegedtől

Pastor marad, egy játékos távozik a Szegedtől

Csányi Sándor, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdaklub tulajdonosa szerdán megerősítette posztján Juan Carlos Pastor vezetőedzőt.

Az együttes honlapjának beszámolója szerint Csányi szerda délelőtt Budapesten fogadta a csapat vezetőit és szakmai stábját. A megbeszélésen értékelték az idei évet, majd a beszámolót követően a tulajdonos közölte, továbbra is a spanyol trénerrel képzeli el a jövőt, vagyis nincs edzőkérdés.

A Szeged biztatóan kezdte a mostani idényt, de október 21-én kikapott a Veszprémtől az NB I rangadóján, és attól kezdve szokatlanul gyenge eredményeket produkál. A Bajnokok Ligájában négy csoportmeccset veszített, a bajnokságban pedig döntetlent játszott a Budakalásszal és a Gyöngyössel, majd Tatabányán kikapott.

Csányi Sándor kijelentette, bízik benne, hogy a csapat azt az arcát mutatja majd, amelyet idén tavasszal láthattak a szurkolók.

A játékoskeretben egy változás történt: a horvát jobbátlövő, Denis Buntic közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal. Egyelőre nincs szó a pótlásáról, hiszen a posztján Balogh Zsolt és Fekete Bálint is bevethető.

Címlapról ajánljuk

Szakértő: úgy megy át az arany ára a lélektani határokon, mint kés a vajon

A világ egyik legnagyobb befektetési bankja, a Goldman Sachs megemelte 2025 végére vonatkozó aranyár-előrejelzését 3300 dollárról 3700 dollárra unciánként, elsősorban a jegybankok vártnál erősebb kereslete és a tőzsdén kereskedett alapokba (ETF) való jelentős pénzbeáramlások miatt, amit a recessziós kockázatok megnövekedése hajt. A részletekről Schmidt Kálmánt, az aranypiac.hu ügyvezető igazgatóját kérdeztük.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.15. kedd, 18:00
Palócz Éva
a Kopint-Tárki vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. április 14. 16:53
×
×
×
×