Infostart.hu
eur:
386.18
usd:
332.1
bux:
120419.84
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

A BL-győztest támogatja a MOL

Magyarország legnagyobb vállalata, a MOL lesz a főtámogatója az új szezontól a Bajnokok Ligája-győztes Szolnok férfi vízilabdacsapatának.

"A legnagyobb állt a legjobb mellé, amikor aláírtuk a megállapodásunkat a Szolnoki Vízilabda SC-vel, amelynek így a MOL-csoport lett a kiemelt főtámogatója" - kommentálta a szerződéskötést Szollár Domokos, a cégcsoport kommunikációs igazgatója, hozzátéve, hogy az olajipari cég számára rendkívül fontosak a csapatsportok, a vízilabda ráadásul egy évtizedek óta íródó magyar sikertörténet, a vállalat pedig szeretné, ha ez klubszinten is új fejezetekkel bővülne.

A szolnoki csapat május végén aratta fennállása legnagyobb diadalát, amikor a BL Duna Arénában rendezett hatos döntőjét megnyerte, az aranycsatában a Jug Dubrovnikot 10-5-re legyőzve.

A MOL-csoport éppen az idei hazai rendezésű világbajnokság előtt lett a magyar férfi- és női vízilabda-válogatott prémium támogatója. A Szolnoki Vízilabda SC ezzel a megállapodással bekerült a MOL-csapatba, melynek olyan sikeres klubok is tagjai, mint - péntek óta - a Szolnoki Olaj KK, vagy éppen a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata és a Videoton FC labdarúgócsapata.

Címlapról ajánljuk

A dánok és grönlandiak elkerülték a „Zelenszkij-pillanatot”

Ahogy várható volt, nem sikerült közelíteni az álláspontokat Grönland, Dánia és az Egyesült Államok között a sziget jövőjéről szóló, radikális amerikai igények kérdésében. A dán külügyek vezetője közölte: „alapvető ellentét” van a felek között, miközben a NATO fokozza katonai jelenlétét a térségben.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×