356.05
68088.24
2024. május 18. szombat Alexandra, Erik

Férfi vízilabda ob I - Az UVSE legyőzte a Kaposvárt

Bár félidőben még vesztésre állt, a mérkőzés második felében előbb egyenlített, majd a győztes gólt is megszerezte az újonc UVSE a Kaposvár ellen az E.ON férfi vízilabda ob I 10. fordulójának zárómérkőzésén a Hajós uszodában.

Eredmények:

UVSE-Hunguest Hotels - Kaposvári VK 6-5 (1-2, 1-2, 1-0, 3-1)
VasasPlaket - A-Híd-OSC-Újbuda 9-10 (2-2, 4-3, 2-2, 1-3)
ZF-Eger - FTC 17-8 (4-2, 5-3, 4-2, 4-1)
RacioNet-Honvéd - KSI SE 14-9 (6-2, 2-1, 2-2, 4-4)
Tiszavirág-Szeged-Diapolo - BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 8-9 (2-0, 1-1, 2-4, 3-4)
Valdor-Szentes - Debreceni VSE 8-10 (3-5, 0-2, 4-2, 1-1)
Szolnoki Dózsa-Közgép - PVSK-Mecsek-Fűszért 20-6 (5-2, 6-2, 5-2, 4-0)

Már itthon is megvásárolható egy új eszköz, ami nagyon hasznos a cukorbetegeknek

A szenzor a könnyen megoldható beültetést követően folyamatosan adatokat szolgáltat arról, hogy pontosan mennyi glükóz van a szervezetben. Kis János Tibor diabetológus szakorvos az InfoRádióban elmondta: az ujjbegyes méréssel szemben az okostelefonnal összekapcsolható szenzor 1–5 percenként mér, és naponta 288–1440 eredményt mutat.
2024.05.21. kedd, 18:00