361.43
68379.97
2024. május 6. hétfő Frida, Ivett

Iker Casillas saját magát szárnyalta túl

A címvédő spanyol labdarúgó-válogatott pénteken 4-0-ra győzött a fehérorosz csapat vendégeként világbajnoki selejtezőn. Iker Casillas új rekordot állított fel.

A fehéroroszok elleni összecsapáson Iker Casillas új rekordot állított fel, a kapus már 727 perce nem kapott gólt a válogatottban. A Real Madrid hálóőre 2008-ban elért 708 perces saját csúcsát javította meg.

A legutóbbi két Európa-bajnokságon is diadalmaskodó spanyolok Pedro Rodriguez mesterhármasával és Jordi Alba góljával győztek Minszkben, ezzel sorozatban 24.(!) vb- vagy Eb-selejtezőjüket nyerték meg. Spanyolország legutóbb a 2008-as Európa-bajnokság selejtezősorozatában, 2007. szeptember 8-án, Izland otthonában veszített pontot (1-1).

2024.05.06. hétfő, 18:00