Infostart.hu
eur:
354.83
usd:
311.15
bux:
139149.95
2026. június 29. hétfő Péter, Pál

A Liverpool nem akar Izraelben játszani

Rafael Benitez, a Liverpool vezetőedzője a közel-keleti helyzet miatt nem szeretné, ha csapatának Izraelben kellene pályára lépnie a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójában.

Az angol együttest a Maccabi Haifával sorsolták össze a legrangosabb európai kupasorozatban, és a visszavágót rendeznék a Izraelben.

"Egyszerűen őrültség lenne ott játszani a kaotikus állapotok miatt" - mondta a spanyol tréner.

A Maccabi elnöke viszont azzal érvelt a hazai pálya mellett, hogy Haifában rengetegen szurkolnak a Liverpoolnak, és az angolok nem tehetik meg szurkolóikkal, hogy máshol játszanak.

Jacob Schachar ugyanakkor nem vetette el annak lehetőségét, hogy Tel-Avivban rendezzék a meccsét, de határon túli helyszínről hallani sem akar.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: megállás nélkül dolgozik Magyarországért a kormány
napirend előtt

Magyar Péter: megállás nélkül dolgozik Magyarországért a kormány

Hétvégi kormányülés után, hőségriadó idején tart újabb kétnapos rendkívüli ülést az Országgyűlés, Magyar Péter miniszterelnök ismét felszólalt napirend előtt. Kedden a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről is szavazhatnak a képviselők, akik lefolytatják a vitát az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról és a polgármesterek fizetéséről is.

A forróság után csak szerdán érkezik a fordulat, csütörtöktől akár 10 fokkal is hűvösebb lehet

A hosszan tartó kánikula vége egyre közelebbinek tűnik: a sorozatos melegrekordok után végre elérhető távolságba került a lehűlés. A rendkívüli forróság sokakat megvisel, a magas hőmérséklet miatt romolhat a közérzet, nőhet a fáradtság és a figyelmetlenség is.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×