Infostart.hu
eur:
386.46
usd:
332.85
bux:
0
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián
Nyitókép: Pixabay.com

18 emeletes toronyházba csapódott egy repülő Floridában

A reklámtranszparenst húzó repülőgép pilótája meghalt.

Többemeletes háznak ütközött egy kisrepülőgép a floridai Fort Lauderdale-ben, a balesetben egy ember, a pilóta vesztette életét - közölte a CBS4 Miami televízió.

A híradás szerint a baleset helyi idő szerint péntek dél körül történt. Stephen Gollan, a helyi tűzoltóság parancsnoksága elmondta, hogy a reklámtranszparenst húzó repülőgép egy 18 emeletes épület 16-ik és 17-ik szintje közé csapódott, majd a mellette lévő uszoda tetejére zuhant.

A pilóta életét vesztette, de senki másnak nem esett baja. Az épület mintegy száz lakóját kimenekítették.

A baleset oka egyelőre nem ismert.

Címlapról ajánljuk

Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

A Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban arról beszélt, hogy a török államvezetés egy, a szíriai polgárháború okozta migrációs hullámnál is nagyobbtól tart az iráni háború miatt. Ennek kezelésében egyedül az Európai Unió lehetne partner, de az előző megállapodás is törékenynek bizonyult.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×