Infostart.hu
eur:
382.56
usd:
326.51
bux:
124534.49
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince

Meghalt Whitney Houston

48 éves korában elhunyt Whitney Houston amerikai énekesnő.

A hatszoros Grammy-díjas dívára a Los Angeles-i Beverly Hilton szálloda szobájában találtak rá. Megpróbálták újraéleszteni, de nem sikerült. Az első vizsgálatok alapján kizárható az idegenkezűség.

Whitney Houston alkohol- és drogfüggősége miatt egy ideje már nem koncertezett és lemezt sem készített. Többször volt elvonókúrán, két éve megkísérelt egy világkörüli turnét, de egészségi állapota miatt több koncert elmaradt.

Az énekesnő lemezeiből eddig világszerte 170 millió példány fogyott, a zenekritikusok és a pályatársak Whitney Houston hangját és énektudását egyöntetűen a legkiemelkedőbbek közé sorolták.

1985-ben a Saving All My Love For You a tengerentúlon és Angliában is első lett, majd egymást követték az olyan sikerek, mint a How Will I Know, a Greatest Love Of All, az I Wanna Dance With Somebody és a One Moment In Time.

1990-ben az I'm Your Baby Tonight is listavezető lett az Egyesült Államokban, majd a Bodyguard című film slágerei sorra befutottak. Az első dal, az I Will Always Love You 1992-ben a világ szinte minden országában a sikerlisták élére került.

A szintén Number One Exhale (Shoop, Shoop) című számát számos kisebb sláger követte a '90-es évek második felében, az elmúlt évtizedben azonban már inkább magánéletével és függőségeivel került az újságok címoldalára.

2007-ben zárta le 15 évig tartó viharos házasságát a rapper Bobby Brownnal, akitől 1993-ban egy kislánya született.

Címlapról ajánljuk
Gálik Zoltán: olyan „gazdasági fegyver” is van Európa kezében, amit korábban még sosem vetettek be

Gálik Zoltán: olyan „gazdasági fegyver” is van Európa kezében, amit korábban még sosem vetettek be

A Budapesti Corvinus Egyetem docense az InfoRádióban arról beszélt, hogy hiába húzta be látszólag a féket Donald Trump Grönland-ügyben, az EU-s vezetők mégis megtartják a nem hivatalos csúcstalálkozójukat, aminek akár egy, a közös gazdaság- és védelempolitikára is hatást gyakorló nyilatkozattétel, illetve akár egy EU-Egyesült Királyság közeledés is lehet az eredménye.

Automatikus lesz a január havi rezsistop – Kormányinfó

Rendkívüli érdeklődés övezte a sajtótájékoztatón a rezsistopot, a lakosságnak nem lesz tennivalója az érvényesítéshez, de a végleges csomag kidolgozására a kormány kér még egy hetet. A Nemzeti Petícióra is több kérdés irányult, ugyanígy a Béketanács és Kapitány Istvánt tiszás szerepvállalása is nagy érdeklődést váltott ki.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×