Infostart.hu
eur:
362.35
usd:
313.59
bux:
0
2026. augusztus 10. hétfő Lőrinc

Fegyelmi indul Kasza József ellen

Fegyelmi eljárást kezdeményezett Pásztor István, a Vajdasági Magyar Szövetség (VMSZ) elnöke és Pásztor Bálint parlamenti képviselő, frakcióvezető ellen Bunyik Zoltán, a párt legfőbb vezető testületének (Tanács) korábbi elnöke.

Az előzmény az, hogy a VMSZ elnöksége pártfegyelmit kezdeményezett Bunyik, illetve Kasza József tiszteletbeli elnök ellen a párt és a magyarság érdekeit állítólag sértő közszerepléseik miatt.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Államfőválasztás, távozó legfőbb ügyész, Magyar Péter beszéde: sűrű napok előtt áll az Országgyűlés

Hétfőn 13 órától Magyar Péter napirend előtti felszólalása nyitja a hetet, két új fideszes képviselő tesz esküt, tárgyalnak egy sor törvényről is. Kedden megválasztják az új köztársasági elnököt, aki esküt tesz és beszédet is mond. A Tisza-frakció Baka Andrást jelöli, így várhatóan ő lesz az új államfő.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×