Infostart.hu
eur:
390.08
usd:
338.37
bux:
122622.75
2026. március 12. csütörtök Gergely

Prágai szélsőségeseket vettek őrizetbe

Prágában 26 szélsőséges Izrael-ellenes tüntetőt vett őrizetbe vett a cseh rendőrség, miután fegyvereket talált náluk.

Az Izrael közel-keleti politikája elleni tiltakozásul szervezett, engedélyezett tüntetésre összegyűlt mitegy 30 fiatal az izraeli nagykövetség elé vonult.

 

A rendezvényt biztosító rendorök a helyszínen ellenőrizték a résztvevőket, és többségüknél késeket, baseball-ütőket és boxereket találtak.

Címlapról ajánljuk
Csicsmann László az Arénában: amíg Irán képes ellenállni, addig a másik két ország sem száll ki

Csicsmann László az Arénában: amíg Irán képes ellenállni, addig a másik két ország sem száll ki

A következő hetekben is folytatódhat a közel-keleti háború; amíg Irán ellenáll és képes a támadásokra válaszolni, addig az Egyesült Államok és Izrael sem száll ki – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csicsmann László Közel-Kelet szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója. Szerinte a háború az iráni rezsim túlélését is szolgálja.

Orbán Viktor: dokumentálnunk kell, hogy akartunk velük tárgyalni

A kormányfő telefonon igazította el az Ukrajnában tartózkodó, a Barátság kőolajvezeték ügyében küldött delegáció vezetőjét.
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×