Infostart.hu
eur:
378.2
usd:
317.77
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Heatwave hot sun, Climate change, Global warming from sun and burning
Nyitókép: chuchart duangdaw/Getty Images

Szombaton is úgy dolgozik majd a nap, ahogy pénteken tette - időjárás

Aki teheti, menjen ki a szabadba!

Egy anticiklon okozza, hogy ennyire nehéz megjósolni, hogy ködös, hideg vagy napsütéses, melegebb idő jön. Utóbbi várható nagyobb eséllyel szombatra, ennek okozója egy továbbra is a Kárpát-medence fölött tanyázó anticiklon.

A hajnali, még olvadós, ködös idő után a nap szorgalmasan üti a párát, 10-15 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála, a ködös helyeken ennél hidegebb lehet.

Szél és csapadék sem igen lesz. Keddtől-szerdától fordulhat esősebbre az idő majd.

Részletek:

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×