Infostart.hu
eur:
358.33
usd:
305.9
bux:
131071.24
2026. május 14. csütörtök Bonifác
Nyitókép: Pixabay

Óriási változás egy nap alatt az időjárásban

Jelentős hőmérséklet-különbséget mérnek.

Keddről szerdára nagyot változott az időjárási helyzet. Kedden még a keleti országrészben volt melegebb, ám a hidegfront hatására ott is jelentősen visszaesett a hőmérséklet - írja az Időkép.

Nyugaton 24 óra alatt 6-8 Celsius-fokkal lett melegebb, keleten viszont nem ritka a 15-17 fokos lehűlés sem, most több helyen még 20 fokot se mutat a hőmérő.

? Fordult a kocka, ezúttal keleten van jóval hűvösebb, mint tegnap, néhol még 20 fokot se mutatnak a hőmérők?https://www.idokep.hu/hoterkep /24 órás hőmérséklet-változás térképünk/

Posted by Időkép on Wednesday, July 6, 2022

Jelenleg 30-31 fok a legmelegebb az országban, Budapesten és környékén, valamint Pécsen mérnek ennyit.

A meteorológiai portál szerint legalább jövő hét közepéig nem kell kánikulára számítani.

Címlapról ajánljuk
Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Orbán Viktor utolsó kormányfői interjúját Dopemannek adta. Arról, hogy itt megtörtént-e a szembenézés a vereség okaival, illetve képes-e a pártelnök a megújulásra és saját politikai közösségének megújítására, az InfoRádió Aréna című műsorában beszélgetett Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója.

Az alkotmányozástól a kormányrendeletekig – itt vannak az első kormányszóvivői tájékoztató bejelentései

Magyar Péter tett bejelentéseket és válaszolt újságírók kérdéseire a Tisza-kormány első ülésének szünetében tartott sajtótájékoztatón Ópusztaszeren.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×