Infostart.hu
eur:
377.98
usd:
319.61
bux:
130030.34
2026. február 9. hétfő Abigél, Alex

Miket vesznek a lottónyertesek?

Új lakhely, luxusfürdőkád, szobányi gardróbszekrény, macska, kutya - ezeket vásárolja a legtöbb lottónyertes egy brit felmérés szerint.

A tetemes összeget nyerők fele költözött el régi otthonából újba három hónapon belül azután, hogy Fortuna kegyeltje lett. 29 százalék vásárolt luxusfürdőkádat, 28 százalék pedig ruhás szekrényszobát.

Negyedük távirányításúvá villamosíttatta új otthona nagykapuját, minden ötödik nyertes pedig külön játékszobát alakított ki otthonában, 17 százalékuk biliárd-, vagy snookerasztalt vett.

A nyertesek 20 százaléka kutyát, 25 százaléka macskát vásárolt, 16 százalék egészségesebb életmódra tért át és edzőtermet alakított ki otthonában, 10 százalék viszont bárpultot - ismertette a brit lottót üzemeltető Camelot cég felmérését a The Daily Telegraph című brit lap.

Címlapról ajánljuk
Megjelent egy veszélyes ázsiai gombafaj, ami nem kegyelmez a fáknak

Megjelent egy veszélyes ázsiai gombafaj, ami nem kegyelmez a fáknak

A kőrisfákat támadó gombabetegség Magyarországon a 2010-es években jelent meg, 2020 után pedig már a budapesti erdészetekben is olyan mértékben elterjedt, hogy szükségessé vált a beavatkozás – mondta az InfoRádióban a Pilisi Parkerdő Zrt. budapesti erdészetének vezetője. Rittling István figyelmeztetett: ha az érintett fa gyökérzete korhadni kezd, nem marad semmi remény arra, hogy épségben megmarad.
inforadio
ARÉNA
2026.02.09. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×