Infostart.hu
eur:
350.3
usd:
302.58
bux:
0
2026. június 16. kedd Jusztin

Vadszamarak erősítik a nők szexuális vágyait

Az ausztrál vadszamarak lehetnek a kínai nők emancipálódó szexuális életének áldozatai. A nyersbőrből ugyanis hagyományos kínai gyógyszer készül, amely javítja az életerőt, növeli a női libidót és enyhíti a menstruációs fájdalmakat.

A tradicionális gyógyszert gyártó hongkongi cég eddig Dél-Afrikából szerezte be a szamárbőrt, most azonban az ausztráliai Északi Területen keres újabb alapanyagforrást.

A szerhez nem kikészített, hanem nyersbőrre van szükség - ebben található az az anyag, amelynek segítségével javítható az életerő, növelhető a női libidó és enyhíthetők a menstruációs fájdalmak.

A hongkongi cég nagy tételben vásárolna szamárbőrt - "mindet akarják, amire csak rá tudják tenni a kezüket" - fogalmazott John Fleming sydney-i exportőr, aki engedélyt szeretne kapni az északi területi vadszamarak kilövésére.

A területen becslések szerint 300 ezer vadszamár él, amelyeket sportból vadásznak a helybéliek. Fleming tovább ritkítaná az állományt, mert abban bízik, hogy a hongkongiaktól akár 30 amerikai dollárt (4300 forintot) is kaphatna egy-egy szamárbőrért.

Címlapról ajánljuk
Rendkívüli ülésnap az Országgyűlésben: jön a 110 oldalas korrupcióellenes törvénycsomag

Rendkívüli ülésnap az Országgyűlésben: jön a 110 oldalas korrupcióellenes törvénycsomag

Vagyonnyilatkozatok, „kekvák”, egyetemek, közbeszerzések – ezekről mind szó lesz a korrupcióellenes törvénycsomag keddi tárgyalásán az Országgyűlésben. De jön az eddigi tanári teljesítményértékelés eltörlésének vitája is a rendkívüli ülésnapon.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×