Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 12. vasárnap Dalma, Izabella
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Pixabay

11 éves kislányt molesztált – 15 év fegyház

A gyermek 2023. július 24-én mondta el a nagymamájának a vele történteket, másnap a sértett édesanyja feljelentést tett.

Folytatólagosan elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt jogerősen 15 év fegyházbüntetésre ítélt a másodfokon eljáró Győri Ítélőtábla azt a férfit, aki egy 11 éves kislányt molesztált - tudatta a táblabíróság döntését a Győri Fellebbviteli Főügyészség.

A bíróság a férfit végleges hatállyal eltiltotta minden olyan foglalkozástól, amelynél kiskorúakkal kerülne kapcsolatba, és kizárta a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségéből. A határozattal a Győri Ítélőtábla helybenhagyta az első fokon eljáró Székesfehérvári Törvényszék határozatát.

A közlemény szerint a vádlott érzelmi kapcsolatban állt a gyermek nagymamájával, és a 2011 júliusában született kislány is jó kapcsolatban volt a férfival.

A vádlott 2022 novemberétől legalább tíz alkalommal végzett szexuális cselekményt a gyermekkel, illetve annak eltűrésére kényszerítette, kihasználva, hogy kettesben maradt vele - írták.

A gyermek 2023. július 24-én mondta el a nagymamájának a vele történteket, másnap a sértett édesanyja feljelentést tett.

A Győri Ítélőtábla határozata szerint is a férfi bűnös, büntetése pedig szükséges és arányos.

Címlapról ajánljuk
Zöld légitársaságok temetője – tanulságos bukások

Zöld légitársaságok temetője – tanulságos bukások

A zöld repülésben a jövő mindig szebb a befektetőknek szóló előadásokban, mint a kifutópályán. Egy elektromos repülőgép látványterve nem mesél potenciális tanúsítási kockázatokról, beszállítói problémákról, elfogyó befektetői pénzekről. Ám a Maeve, az Eviation, a Universal Hydrogen vagy a Lilium története azt mutatja, hogy a környezetbarát repülés legnagyobb kérdése nem az, hogy ki álmodik szebb jövőt.

„Elértük a vendégek teherviselő képességének határát” – drágább, de egyben gyengébb is az idei strandszezon

A munkabérek és az energiaárak emelkedését érvényesíteni kellett a strandjegyek árában, ez a fő oka annak, hogy átlagosan 10 százalékkal drágultak a belépők – mondta az InfoRádióban a Magyar Fürdőszövetség főtitkára. Balogh Zoltán kitért arra is, hogy a víz- és csatornadíjak év közben emelkedtek, ami korábban nem volt jellemző, az üzemeltetőknek viszont ezt is figyelembe kell venniük az árak meghatározásánál.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×