Infostart.hu
eur:
387.07
usd:
328.65
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás
Nyitókép: Pozsgai Ákos / Petőfi Népe

Rejtélyes autóroncs a Kiskunhalas melletti erdőben

Kocogók találtak rá, be is azonosították a tulajdonost.

Hónapok óta rejtőzött egy autóroncs a Kiskunhalas melletti parkerdőben - számol be róla a Baon.hu. Az elhagyott és szétszerelt kocsit a Sóstó parkerdő kocogói vették észre. Amikor a hatóságok beazonosították a tulajdonosát, kiderült, hogy a Volkswagen Vento tavaly október óta van ott. Az önkormányzat már felszólította a jármű egykori használóját, hogy tisztítsa meg tőle a területet, de az illető nem tett semmit az ügy érdekében.

A szabályok szerint a hatósági jelzés nélküli jármű, amely a közúti forgalomban nem vehet részt, közterület-használati engedély nélkül legfeljebb 10 napig maradhat ott, ahol van.

A cikket szerdán frissítették a lap szerkesztői: a roncs szőrén-szálán eltűnt, arról azonban nincs információ, hogy az önkormányzat vagy a tulajdonos, netán valaki más vitte-e el.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében - erről az amerikai elnök beszélt, miután Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel tárgyalt Floridában.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×