Infostart.hu
eur:
353.22
usd:
308.56
bux:
142892.78
2026. július 3. péntek Kornél, Soma
NEW YORK, NEW YORK - MAY 06: Shakira attends The 2024 Met Gala Celebrating Sleeping Beauties: Reawakening Fashion at The Metropolitan Museum of Art on May 06, 2024 in New York City. (Photo by John Shearer/WireImage)
Nyitókép: John Shearer/Getty Images

Sürgősségi osztályra került Shakira

A kolumbiai popsztárt hasi fájdalmakkal szállították a sürgősségi osztályra Limában, Peru fővárosában, mindössze pár nappal az új turnéja kezdete után.

Shakira lemondta vasárnapi koncertjét Limában, Peru fővárosában, miután hasi fájdalmakkal kórházba került, azt követően, hogy hét év után megkezdte első világ körüli turnéját – írja a The Guardian híradása nyomán az Index.

Az énekesnő közösségi oldalán osztotta meg szombat este, hogy az orvosok nem engedik színpadra lépni ebben az állapotban.

Shakira alig néhány nappal azután indította el turnéját Rio de Janeiróban, hogy megkapta a legjobb latin poplemeznek járó Grammy-díjat – írják. A popsztár 50 fellépéssel készült Dél-Amerikába, ezt követően megy tovább az Egyesült Államokba és Kanadába.

Címlapról ajánljuk
Két szomszédunknál is ott a pestisvírus, ami ha bekerül Magyarországra, nagy baj lesz

Két szomszédunknál is ott a pestisvírus, ami ha bekerül Magyarországra, nagy baj lesz

A kiskérődzők pestisének újabb eseteit igazolták Horvátországban és Romániában. A juhokat és kecskéket érintő úgynevezett PPR a kiskérődzők egyik legfertőzőbb betegsége, ami nem gyógyítható. Braunmüller Lajos, az Agrárszektor főszerkesztője szerint ha Magyarországra bekerül a vírus, az komoly, több tízmilliárd forintos kárt okozhat az egyre sikeresebb juhágazatban.

Vitézy Dávid: „aláírtam, új villamosvonal épül uniós pénzből”

„Aláírtam a Budai Fonódó villamoshálózat folytatásának 32,2 milliárd forint értékű európai uniós támogatási szerződését, így új villamosvonal épül a Szent Gellért tér és a Budafoki út között, a Műegyetem rakparton keresztül” – közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreink az orosz-ukrán háborúból pénteken

Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreink az orosz-ukrán háborúból pénteken

A folyamatos ukrán dróntámadások következtében a Krím-félszigeten az áram- és üzemanyag ellátás után a víz is akadozni kezdett. Moszkvában folyamatosan ütik az elektronikus hálózatot Kijev fegyverei, ugyanakkor az ukránoknál is akad gond: továbbra is alacsonyak a készletek légvédelmi rakétákból. Oroszosz jelentések szerint folyik a harc a donyecki Liman elfoglalásáért, a településen húzódik az egyik utoló védvonal a kulcsfontosságú erődváros, Szlavjanszk előtt. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×