Infostart.hu
eur:
354.51
usd:
304.25
bux:
131452.7
2026. május 28. csütörtök Csanád, Emil
Pixabay
Nyitókép: Pixabay

Drámai részletek a magyar popikon agyvérzéséről

Bodnár Attila újabb részleteket árult el a felesége, Pap Rita agyvérzéséről, elmondta, hogy milyen tünetek után mentek be a kórházba.

Pap Rita karácsony előtt agyvérzést kapott, tíz napig kórházban volt, mire szentestére pont hazaengedték. Férje, Bodnár Attila most részletesen mesélt a körülményekről, arról, hogy milyen tünetei voltak az egyébként teljesen egészséges énekesnőnek - írja az borsonline.hu.

"Péntek tizenharmadikán kezdődött minden, ami csak azért érdekes, mert addig a napig sem Rita, sem én nem voltunk babonásak.

A feleségem éppen a szobabiciklijén ült, amikor szólt, hogy egy picit ledőlne, mert fáj a feje.

Már ez intő jel volt, egyáltalán nem fejfájós. Rita az egészség és az egészséges életmód szobraa, az ő vérképét be lehetne tenni egy tankönyvbe, mert annyira tökéletes értékeket mutat.

Mindenesetre lefeküdt pihenni, de nem szűnt a fejfájása, sőt hányingerre panaszkodott és a látásával is gondok voltak.

Amikor reggelre sem lett jobban, bementünk az ügyeletre, ahol kiderült, hogy jól döntöttünk, mert egy ér elpattant az agyában, ami vérömlenyt okozott. Az volt a hatalmas szerencse, hogy a vérzés egy kevésbé fontos területet érintett, így viszonylag enyhék voltak az agyvérzés tünetei, de azért mégis csak egy agyvérzés volt" – nyilatkozta Bodnár Attila.

Bodnár Attila a lapnak arról is beszélt, hogy Pap Ritának várhatóan négy-öt hétre lesz szüksége a teljes felépüléshez.

Címlapról ajánljuk
Zsidai Zoltán Roy: a versenytársaink a turizmust kivették a politikai közegből

Zsidai Zoltán Roy: a versenytársaink a turizmust kivették a politikai közegből

Zsidai Zoltán Roy gasztronómiai szakember, a Zsidai csoport tulajdonosát, ügyvezetője, a Magyar Éttermi Szövetség elnöke a turizmus és vendéglátás magyarországi helyzetéről, prioritásairól beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában. Érdekes összehasonlítást tett a pincérek budapesti és londoni keresete között.

BL-döntő: elárasztják a rendőrök Budapestet a hétvégén

Az UEFA Bajnokok Ligája-döntő és a kapcsolódó rendezvények rendőri biztosítása érdekében május 29. és 31. között. fokozott ellenőrzés lesz Budapesten és több autópályán, valamint a repülőtér környékén.
inforadio
ARÉNA
2026.05.29. péntek, 18:00
Gacsályi József
az Országos Vízügyi Főigazgatós főigazgató-helyettese
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×