eur:
402.37
usd:
371.5
bux:
91415.63
2025. március 30. vasárnap Zalán
Vajna Tímea, a szépségverseny tulajdonos-producere a Miss Universe Hungary döntőjének közvetítése előtt a TV2 stúdiójában 2016. november 20-án.
Nyitókép: MTI/Balogh Zoltán

Vajna Tímát is ledöntötte a lábáról a koronavírus

Mentőt akart hívni, annyira rosszul volt Andy Vajna özvegye, aki egyelőre ki sem lép otthonából, szerelmével sem találkozik, írja a Bors.

A sztárvilágból eddig csak Barta Sylviáról, Gáspár Laciról és Hódi Pameláról derült ki, hogy a világjárvány utol­érte őket, de úgy tűnik, a sor folytatódik, a Bors ugyanis megtudta, hogy Andy Vajna özvegye sem tudta elkerülni a vírust.

A bulvárlap munkatársa el is látogatott Vajna Tímea budai otthonához, ahol a kaputelefonon keresztül beszélgetett a még gyenge, lábadozó nővel, aki pontosan tudja, hol és mikor fertőződött meg. „Augusztus elején külföldön, egy születésnapi partin voltam, ahol ott voltak Andy barátai is. Az egyikükről később kiderült, hogy covidos. Tőle kaptam el én is” – mesélte „erőtlen hangon, görcsös köhögések közepette” a Borsnak.

Azt is megjegyezte, pár hete annyira rosszul lett, hogy úgy érezte rohammentőt kell hívnia. „Rettentően fájt a tüdőm, a mellkasom, a hátam, nagyon durva, erőteljes tüneteim voltak, iszonyúan fájt mindenem – idézte fel. – A szaglásom, az ízlelésem csak pár nappal ezután ment el.”

Vajna Tímea azt is hozzátette, mára valamivel jobban érzi magát, de például lépcsőzni még nem bír, és bármit csinál, tíz perc után le kell ülnie, mert nem kap levegőt. S bár a karantént augusztus 31-ével feloldották, jobbnak látja, ha még egy ideig otthon marad.„Szerdán megyek újabb tesztre, és meglátjuk… Remélem, jó hírt kapok” – bizakodott az özvegy.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
Összeomlás-kutató: végtelen növekedés nem lehetséges egy véges erőforrásokkal rendelkező bolygón

Összeomlás-kutató: végtelen növekedés nem lehetséges egy véges erőforrásokkal rendelkező bolygón

A klímakatasztrófa egyértelművé tette, hogy a folyamatosan növekvő gazdaságra alapozott társadalom fenntarthatatlan. Ezért a fogyasztás tudatos minimalizálására lenne szükség, az erőforrásokat pedig az úgynevezett polikrízisre történő mentális felkészülésre kellene fordítani – mondta az InfoRádiónak Stumpf-Biró András összeomlás-kutató. A Pannon Egyetem kutatója radikálisan látja az emberiség közeljövőjét, és ezt nem rejtette véka alá Magyarország első üzleti jövőkutató konferenciáján sem, ahol a Mélyalkalmazkodás nevű mozgalom hazai képviselőjeként tartott előadást.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.31. hétfő, 18:00
Demkó Attila
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet programvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×